Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan oldalakat keresnék,...

Olyan oldalakat keresnék, ahová saját történeteket lehet írni, akár napló szerűen, de nem blogra gondolok (?)

Figyelt kérdés

Elég hosszú irományról lenne szó. Több év tapasztalata. Romantikus és misztikus

tartalom, de nem kitalált, hanem valós események. Dátumozva, kategóriánként szétválogatva lenne talán legjobb elrendezni. Tehát olyan oldal lenne talán célszerű, ahová nem "ömlesztve" kb levél formátumban lehetne megírni, hanem lenne pl ott egy saját ablakom, ahol az én történeteim vannak sorba szedve, akár hozzá is szólhat bárki, de nem kallódik el semmi, mert a nevem alatt bármikor minden történet megkereshető. Egy nap alatt nem tudom megírni, de egyben kell maradjon az egész történet, ezért kéne saját kis rész az oldalon.

Tudnátok ilyeneket?

Nem könyvet akarok írni. A történeteimet szeretném így átadni valakinek majd.


2021. jan. 5. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi bajod a bloggal? Mert úgy tűnik, neked az kell.
2021. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Twitter
2021. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értek hozzá XD

Azt sem tudom, hogy kezdjem...

Így sem lenne könnyű mindezt lepötyögni, viszont ahhoz talán mégsem elég, hogy egy teljes blogra elég legyen. Persze nem zárkózom el az ötlettől, csak kényelmesebb, egyszerűbb lenne úgy érzem, csak elküldeni egy már kész oldalra.

Na jó, átgondolom...

Még az fontos, hogy anonimen szereném ezt az egészet vezetni. A blog erre talán nem a legjobb. És nem is kifejezetten közönségnek szánom, leginkább egy személynek.

2021. jan. 5. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Wattpad esetleg?
2021. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a wattpadot javaslom, szerintem neked tökéletes lenne
2021. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!