Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki horoszkóp alapján ítéli meg, hogy érdemes-e veled ismerkedni?

Figyelt kérdés

(Nem tudtam hogy az emberek és egyéb kérdések, vagy inkább a megjelölt kategóriába tartozik, de emellett döntöttem)


Amit nagyon gyorsan leszögeznék: Az ismerkedés szó alatt mindent IS értek. Ha például vakrandin találkoztok, egy új közösség tagja leszel (akár munka/hobbi/tanulás miatt) és ott ismerkedsz emberekkel, stb..


Szóval nem tudom mennyire is higyjek a horoszkópokban. Szerintem az esetek 40%-ában a horoszkópok tényleg olyan dolgokat mondanak el rólad, amik jellemzőek rád, viszont az egy dolog hogy mindenki más, az én érvem igazából az lenne hogy van egy 60% ami "kellene" hogy jellemző legyen rád a horoszkóp szerint, de mégsem az. És ilyenkor jön valaki, és bár még egy szót nem szólt hozzád, a 40% alapján megállapítja hogy milyen ember vagy, - konkrétan egy születési dátumból - ami elég idegesítő - főleg úgy,hogy természetesen valamiben nincs igaza, hiszen a dolgok max. 40%-a igaz rád abból a leírt szövegből. AZ ilyen emberekkel már csak ezért sincs kedvem beszélgetni, mert nem akarnak megismerni, letudják annyival hogy mikor születtem, tehát mi a horoszkópom. Ha pl nyilas lennék, akár levegőt veszek, akár megölök valakit - az ilyen emberek azt gondolják hogy az a cselekedetem amit teszek a horoszkópomból adódik. A nevelésnek, a közösség rám hatásának, meg az agyamnak ehhez nincs is köze..És ezáltal picit úgy érzem hogy lenéznek, sőt eléggé idiótának hisznek, valamint picit megpróbálnak kiközösíteni is.


Mindenesetre érdekel a ti véleményetek, szóval ha találkoztatok már ilyen lénnyel aki ennyiből leírta az előző X leélt éveteket, meg a következő 70-et, akkor nyugodtan említsétek meg, meg azt is, hogy hogy álltok ehhez a dologhoz.



2021. jan. 8. 09:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

U.I.: Nyilván az ilyen emberek között is van olyan aki nem ennyire szélsőséges, és bár nagyon hisz benne - azért normális tud lenni.


A baj csak az hogy a fent említett szélsőségesek annyian vannak, hogy már nem is szélsőségesek, hanem ők az átlag.

2021. jan. 8. 09:47
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az illetö nagyon ostoba lény, jobb elkerülni
2021. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Én is horoszkóp alapján ítélem meg, kivel érdemes ismerkedni. Aki bele van bolondulva a horoszkópokba, azzal nem érdemes, akit meg nem érdekelnek a horoszkópok, azzal érdemes :D
2021. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkinek nem foglalkoztam még a horoszkópjával. Nem hiszek benne. F
2021. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Ártalmatlan hóbort, ha úgy dönt, hogy igen, érdemes kezdeni velem akkor nem zavarna (mármint a horoszkóp-mániája, ha egyébként bejön), ha meg úgy dönt, hogy nem, akkor meg tökmindegy.
2021. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Egyéjszakásra pont tökéletes lehet, ha a horoszkóp alapján bejövök neki.
2021. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék ilyen emberrel semmit.
2021. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az asztrológia babona, úgyhogy nem is nézném ezt jó szemmel.
2021. jan. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Az illető vagy nagyon buta, vagy elmebeteg.

Egyik sem jó ötlet.

2021. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Csillagjegy, nem horoszkóp, és ha valaki csak ez alapján ítél meg és nem is akar többet megtudni rólam, nem vesztek semmit, ha hátat fordít nekem. Rám például nem is jellemző a csillagjegyem szerinti általános leírás, ráadásul egy hónappal korábban születtem a kelleténél, így másik jegybe kellene tartoznom. Így próbálja csak valaki egyetlen dátumból megítélni a személyiségemet.
2021. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!