Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel büntetnéd az álhírgyáros...

Mivel büntetnéd az álhírgyárosokat?

Figyelt kérdés
A kamu impresszum nélküli hírportálok szerzőire gondolok elsősorban, valamint a lázításra használt képek terjesztőire, áthúzott vakcina, "az ismerősöm mesélte" emberekre, a meg nem történt heroikus történetekre, a nagyszájú tudománytagadókról. Én úgy gondolom a szólásszabadság addig terjed ameddig nem veszélyeztetjük a társainkat és nem szítunk feszültséget. Szeretném külön kiemelni, hogy NEM VAGYOK FIDESZES. Sajnos vannak emberek akik szerint a vakcina támogatói vagy Fideszesek lehetnek. Oszlassuk el ezt a félreértést. Köszi a válaszokat és szavazatokat!

2021. jan. 14. 13:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akár börtönnel is.


A Covidba sok ember azért halhatott bele, mert valami hülyeséget elolvasott a Facebookon, hogy nyugodtan vegye le a maszkot, meg ölelkezzen bárkivel, mert a vírus nem létezik, meg fogalmam sincs még miket lehetett olvasni. Öblögessen pálinkával, mert az jó a tüdőgyulladásra is (DEHOGY JÓ!)... Sok ilyen álhírbe bele lehetett botlani, amikor a járvány kitört. Aztán egy csomó ártatlan ember már meghalt.


Engem személy szerint nagyon dühít, az ilyeneket gondolkodás nélkül lecsukatnám emberölésért. Más kérdés, hogy jogilag nehéz lehet ezzel bármit is kezdeni, mert mindenki saját felelősségére cselekszik.

2022. febr. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!