Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » New York vagy Los Angeles?...

New York vagy Los Angeles? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Ott élni/1-2 hétre/hónapra vagy bárhogy melyik a jobb hely szerintetek? Mondjuk most a koronavírus miatt nem lehet kimenni de minél több választ várok!

2021. jan. 15. 17:57
A kérdező szavazást indított:
New York
Los Angeles
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül New York, de legszívesebben San Franciscóba látogatnék el.
2021. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es Pedig San Francisco-ban nincs semmi különös. Mármint nem rossz város de nem New Sork-hoz meg Los Angeles-hez képest nem is olyan extra. Miért oda látogatnál el?
2021. jan. 15. 18:42
 3/9 anonim válasza:

Én 2019-ben New Yorkban voltam, és teljesen lenyűgözött. Mondjuk nekem nagyon tetszenek ezek a hatalmas épületek, a tömeg, a metró, egyszóval tényleg minden. Anyummal voltam, neki annyira nem jött be, mert helyenként tényleg sok a szemet az utcán és konkrét szaga van a városnak.

De nekem abszolút pozitív élmény. Szívesen visszamennek, sőt úgy érzem (1 het ottlét után), hogy laknék ott.

2021. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Egyik sem.

Nem szeretem a liberalis varosokat. Ha valasztani kellene akkor NYC

Masik dolog hogy olyan dragak hogy egyszeru munkas mint en nem elne meg.

Jo nekem ahol vagyok

2021. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2


Szerintem nagyon hangulatos város. Tetszenek a meredek utcái, eklektikus építészete. Gyerekkoromban imádtam ezt a reklámot (valójában még mindig :) )

https://www.youtube.com/watch?v=0_bx8bnCoiU

2021. jan. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 igasság válasza:
53%
New York
2021. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
93%
Mind a kettőben legális a fű szval mindegy!
2021. jan. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik se.
2021. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
LA egy hulladék. Nézz róla videókat. Egy csöves, drogos tanya a fél város. A "híres" Venice beach is egy lepratelep lett. Ott is tanyát vertek, mint a Skid Rown.
2021. febr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!