Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a Közép Európa nem jön be...

Ez a Közép Európa nem jön be nekem. Nem igazán az én világom, túl konzervatív, régi, tartozkodó, egyszínű. Jó tudom ott van a történelem meg ilyesmi. Sokkal jobban bejön az angolszász világ USA vagy akár Latin Amerika. Van ezzel így még valaki?

Figyelt kérdés
Amugy oltásokra nem vagyok kiváncsi, hogy akkor takaródj innen meg ilyesmi. Egyébként voltam az USÁBAN is.Mielőtt még írná valaki hogy csak tvben láttam. Sokkal felszabadultabb volt.

2021. jan. 20. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Jó,mehetsz.
2021. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy az amcsi mondaná: i really dont care...
2021. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Biztos vannak még rajtad kívül ilyenek.
2021. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
59%

Túl konzervatív!:DD Felröhögtem :DD

Hát -bocsánat a kifejezésért- ennyi kvásan viselkedő és öltözködő lányt sehol nem látsz, mint Magyarországon. Szó szerint tele van bzival meg kvával

2021. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%
Magyarországot elég sok mindennek tudnám nevezni, na de konzervatívnak azt pont NEM.
2021. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Menj az imádott USA-dba. 16 országban voltam, New York City a leglehúzósabb város, ócska szolgáltatás vagyonokért (pedig csak gazdag helyekre mentem).
2021. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Viszont egy valamit nem értek. Az USA és főleg Közép és Dél Amerika nem éppen biztonságos helyek, arról hogyan vélekedsz?
2021. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Én valahogy pont az ellenkezőjét érzem. Itt vagyok otthon, szeretem a magyarokat. 39 éves vagyok, de már van saját hitelmentes házam és kocsim.

8 éve házas vagyok és van egy ötéves gyerekünk.

Itt vannak a szüleim, a barátaim, ideköt minden.

Szeretjük a munkánkat, nem szorulunk senkire.

Amink van az bőven elég, nem hajtjuk a pénzt és örülök, hogy ide születtem.

Tudom, ritka leírni, de szeretem Magyarországot.

2021. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Konzervatívak vagyunk?Nem is tudtam h nálunk divat a nőket krumpliszsákkal takarni...
2021. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
8-as, sajnos ritka, de akkor már én is leírom, hogy én is szeretem Magyarországot, vannak hibái az országnak, de minden országnak vannak. Ez az otthonom, a hazám, a kultúrám. Én is örülök, hogy magyarnak születtem, még ha ezt manapság egyesek szerint "ciki" leírni/kimondani, akkor is.
2021. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!