Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lehet Londonban élni?

Milyen lehet Londonban élni?

Figyelt kérdés
Mostanában mondtam a szüleimnek hogy szívesen élnék ott, és nem e akarunk kiköltözni. Anyukám konkrétan az arcomba röhögött de apukám, hát nem azt mondom hogy annyira tetszett neki de végülis foglalkozott a dologgal. Egyikük sem szeretnem amit persze teljes mértékben meg értek és, azt is jól tudom hogy Anglia már nem uniós tag állam és sokkal nehezebb lenne kiköltözni meg mindent megcsinálni. Viszont az lenne a kérdésem hogy ha valaki ott lakik/lakott felnőtt vagy gyerek akkor eltudná nekem mondani milyen ott az élet? Köszönöm annak aki válaszól💗

2021. jan. 31. 16:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
El se tudom képzelni milyen hely lehet az ami még Londonnál is drágább :D talán leírhatnád és akkor nem kéne találgatózni
2021. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szobát te úgy érted hogy studio flat. Az Londonban is 900-1000nél kezdődik
2021. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja nem, shared houset írtál. Akkor nem szóltam.
2021. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Persze, £1500. Sose kerestem 1200 fontnál többet, szállodai recepciósként sem, most az oktatásban sokszor még ennyit se keresek meg, mert a szünetekre nem fizetnek. Lelekgyilkos rabszolgamunkát meg nem fogok végezni. Akkor inkább haza. Vagy bármerre.
2021. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Deniel01 válasza:
46%

Sz a r!

Legalábbis szerintem faluban nőttem fel most londontól 30 km re lakok egy kis vàrosban 5 éve kb 2 szer voltam Londonba mindkétszer megbàntam!

2021. febr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Deniel01 válasza:
96%
Az elöző kommentekre reagàlva konkrétan londonról volt szó! Mert egy csomó érv amit írtak az ugyanúgy megvan 1 kisebb vàrosban is pl Crawley-ban ahol én élek ami nincs meg az a szutyok,undormàny,mini lakàsok, kocsival esélytelen a közlekedés, tömeg,bűz
2021. febr. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!