Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért írnak az emberek ilyen...

Miért írnak az emberek ilyen negatívan a fecebookon?

Figyelt kérdés

Egy csomó cikket posztolnak, ha pl. Budapesten felújítanak ,vagy ujjá építenek, restaurálnak valamit. Azt tapasztalom, hogy annyi negatív komment jön ezekhez és nem tudom megérteni, hogy ez miből adódik egyes embereknél?

Engem annyira örömmel tölt el, ha szépül a főváros. Írok pár példát.

Ma jött egy cikk facebookra, hogy daruval leemelték a Budai várban lévő Turul madarat és műhelybe viszik restaurálni. Erre egy csomó komment arról szól, hogy "Remélem beolvasszák, Remélem kalapáccsal ripityára törik, Remélem ott is marad nem is hozzák vissza."


Itt egy másik: Mikor a lánchíd felújításáról spekuláltak akkor meg ez, hogy "Robbantanák már fel az összes hidat nem kellenek, Közlekedjen mindenki csónakkal vagy komppal, egyáltalán nem kellenek hidak"


Vagy, hogy most újjá épül a pénzügyminisztérium a Budai várban háború előtti állapotára, ami szerintem gyönyörű volt és nagyon jó ötlet. Oda is jött a "dózerolnák inkább le az egész épületet úgy ahogy van".


Miért írnak ilyeneket az emberek? Mások a világ másik feléről jönnek örömmel megnézni, ő meg szíve szerint, ha rajta múlna felrobbantana mindent úgy ahogy van?? Én nem tudom ezt megérteni. Miért gondolkodnak így ezek az emberek? Vagy mire gondolnak ilyenkor? Számomra egy megsértődött óvodás jut róluk eszembe amikor nem tetszik neki valami földhöz csapja magát és rongál mindent ami nem tetszik neki, vagy épp ami útjába kerül.



2021. febr. 27. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Emberek negatív kommenteket írnak az Interneten?

Döbbenet!

[link]

2021. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, engem büszkeséggel tölt el ha fejlődik és szépül a főváros. Meg a többi város is persze.
2021. febr. 27. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor keress olyanokat, akik veled egyet értenek: Pl nézd meg ezt: Ez igazi művészet és fejlődés:

[link]

2021. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó hagyjuk, látom te is kezded :D Nem az a bajom, ha valaki nem ért velem egyet. De ha fejlődik az ország, könyörgöm annak miért nem lehet örülni? Valaki magyarázza már el.
2021. febr. 27. 18:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocs, félre írtam...amúgy szép videó.
2021. febr. 27. 18:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Megesik, néha félre csúszik. Csak ne a bugyiban és ne a láncfűrésznél.
2021. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!