Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek elrontottam egy...

Mit tegyek elrontottam egy hivatalos papírt?

Figyelt kérdés
Ki kellett tölteni egy papírt és alá kellett húzni a mondatok végén az igent vagy a nemet. Na nekem se valami jó a szemem és aki segített ebben neki se de sehol egy pont se és olyan egybe folyt apró betűs szövegek voltak. Tehát nem tagolt mint ha spórolnának a papírral stb. De a lényeg hogy nem tudtuk eldönteni hogy az igent (vagy a nemet) nem e annál a kérdésnél húztuk alá hogy (börtön büntetésem töltöm) mert igazából én az igent arra húztam alá hogy az elmúlt 3 évben kaptam szociális segélyt. De utána annyit csináltunk azzal aki segített hogy alá húztuk azt a szövegből hogy (az elmúlt 3 évben kaptam szociális segélyt.) szerintetek jó lesz így? Tudni fogják hogy azért húztam alá mert az az igen? Mégegyszer mondom tényleg nem volt sehol egy pont, sűrűn, és apró betűvel voltak, nem nagyon lehetett ki bogozni a szöveget. Természetesen én is hibás vagyok. Hogy is mondjam nem lehetett megállapítani hogy melyik kérdés melyik (igen nem) hez tartozik. Tegnap le adtam a papírt ott még át nézik?

2021. febr. 28. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon fontos az elrontott kérdés, akkor megkeresheted a hatóságot, ahol leadtad, hátha korrigálható.

"ott még át nézik?"

Minden attól függ, milyen jellegű papír. Ha csak valami nyilvántartáshoz kell, akkor lehet, hogy senki nem nézi meg igazán. De ha ez alapján eldől valami, akkor előbb-utóbb biztos feldolgozza valaki.

2021. febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia köszi első.

Igazából szociális segély miatt kellett ki tölteni a papírt.

2021. márc. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!