Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki hogy bírja a korlátozásokat...

Bolcs_Elek kérdése:

Ki hogy bírja a korlátozásokat, a bezártságot?

Figyelt kérdés
Junek milyen alternatív megoldásai vannak? Kiscsoportos házibuli, köztéri italozás?

2021. márc. 5. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem iszom, nem bulizom így jól! De kvára elegem van!!
2021. márc. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Én nagyon jól. Eddig a vírus kezdete óta ált. heti 2x kellett bejárnom, most ezt is lefújták, én nagyon örülök neki.

Nincs időm "alternatív megoldásokra", tele vagyok munkával. Ha lenne időm, a ház körül lenne munka bőven!

2021. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Rosszul, mert hülyeségek mennek.

Maszk a szabad téren is, de a buszok elölfelszállósak, és sokan vannak rajtuk.

Bolt zárva, de kaszinó nyitva (ez azért rossz nekem, mert aki ott betegszik meg, az is terjeszti).

Orvos nincs, de azt is elüldözik.

Stb. stb.

2021. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
97%
Nem jól, most két hétre egyenlőre majdnem minden bezár,nemtudom milyen melóm lesz addig,vagy a kiesett pénzt mivel csinálom meg,túl sok a kérdőjel, kevés a válasz, a kormány nem nyugtat meg senkit
2021. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem foglak, mert több, mint valószínű nem 2 hétig lesznek korlátozások.
2021. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Most jön csak az éhezés, legalábbis nekem.
2021. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És rengeteg embernek még... Még több munkanélküli és akinek a vállalkozása eddig bírta, annál most ez betette a kiskaput. És nem a nagyvállalatokra gondolok, hanem az agyon adóztatott kicsikre.
2021. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem megöl az online tanulás, a barátoktól, a társadalomtól való elszakítás. Nem tudom elképzelni mit fogok csinálni elkeseredettségemben, ha csak szeptemberben mehetünk újra iskolába. November óta egész nap a gép előtt ülni nagyon rossz. De muszáj valahogy kitartani és reméljük húsvétkor valóban nyitás lesz, nem csak süketduma az egész.
2021. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A husveti nyitas teljesen kizart.

Addig mar egy honap sincs a jarvany meg erosen felszallo agban van.

2021. márc. 6. 11:42
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
A nejemmel, 9000 nm-en vagyunk otthon. Kis akácos, kis fenyves, kis tó, ami kell. Leszarom a bezártságot.
2021. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!