Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarorszagon miert lehetsege...

Magyarorszagon miert lehetseges ilyet tenni a kozossegi median?

Figyelt kérdés

En mar lassan 10 eve kulfoldon elek, ugyhogy nem nagyon vagyok kepben azzal, hogy mi megy Magyarorszagon. Neha instagramon latok 1-2 magyar influencert, akiknel azt latom, hogy a bicskanyitogato megnyilvanulasaikra semmi kioktatas nem erkezik. Marmint amikor jogos lenne. Peldaul van ez a magyar insta influencer aki 'lolapatridge' nevre hallgat. Annyira rosszindulatu csajnak tunik. Egyszer bohocnak titulalt egy ismeretlen csajt, ahogy az egy kephez probalt pozolni.

[link]

Nem ertem ezt a rosszindulatot. O nem ugyanezt csinalja? Es ezt hogy hagyja mindenki szo nelkul? Gondolom, mar tizezrek lattak ezt a videot, rajtam kivul senkinek nem tunik fel, hogy ez milyen rosszindulatu megjegyzes?

Vagy amikor alszent modon megoszt egy kepet az o nem tokeletes szogerol, amin 'daginak' nez ki. Mikozben persze ugyanolyan vekonynak nez ki rajta, mint a tobbi kepen.

[link]

Ezt kulfoldon sokan megszolnak, hogy valotlan kepet fest a kulsejerol es hogy alszenteskedik.

Meg egy pelda, Zimany Linda. Arrol ir, hogy mennyire rafer egy dieta es egy etvagycsokkento gumicukrot reklamoz. Ez szerintem nagyon veszelyes a fiatal befolyasolhato lanyoknak, akik ezt olvassak es az ilyen postok miatt nagyon sok fiatalban evesi zavarok alakulnak ki.

[link]

Megis sehol egy negativ komment, ugy nez ki, hogy a magyar kozonseg szerint ezek teljesen normalis dolgok.

Velemeny?



2021. márc. 11. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Sokféle közösségi média van. Te az alját nézed. Ott bármi lehetséges. Keress másikat. Van.
2021. márc. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

Már bocsánat, de 10 év alatt sem sikerült megtalálni a billentyűzet magyarra állítóját?

Ott van a bal szélén , csak rá kell menni, és a HU-ra átnyomni és kész.


Bárki megírhatja a véleményét, akinek nem tetszik. Persze, oda, az adott helyre, mert ide minek, lehet, hogy innen senki nem olvassa az instagramra rakott akármiket.

2021. márc. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!