Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az angolok, németek és franciá...

Az angolok, németek és franciák közül kik kedvelik legjobban a magyarokat, és kik a legkevésbé?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyik nemzet se kedvel minket. Franciák alapból lenéznek mindnekit, németek 1 fokkal jobbak.
2021. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A franciák mindenkit lenéznek 🤷‍♂️
2021. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

A frabciák a románokat kedvelik, minket utálnak.

A németek -változó.

Az angolok - közömbös, bár nem tudom mit változott a sok kinti magyar iatt.

2021. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Keletnémetek. Abból is leginkább a türingiaiak.
2021. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A saját országunkban még egymást se kedveljük.Akkor más nemzet hogyan kedvelhetne minket?
2021. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
95%
Kicsit sztereotipikus minden franciára ezt ráhúhni, de ja, szerintem is ők kedvelik legkevésbé a magyarokat. Leginkább a németek
2021. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ahogy előttem is irták: A franciák borzalmasan sovének, mindenkit lenéznek (nem hinném, hogy pld románokat jobban kedvelnék...). A németek jellemzően jófejek velünk, nincs gond velük. Az angolokat nem tudom, de sztem is, inkább nem is tudják, hogy mi egyáltalán létezünk.
2021. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Franciák és angolok kb. azt se tudják, hogy Magyarországot eszik vagy isszák. Némelyik angolnak már feltűnt, hogy pár százezer magyar él a hazájukban, de az az igazság, hogy egy kalap alá veszik a kelet-európai bevándorlókat.


A németek már tájékozottabbak Magyarországgal kapcsolatban. Alapvetően pozitívan állnak hozzánk, bár azért hogy is mondjam... Ha teszem azt egy német lány egy magyar férfival állítana haza, nem biztos, hogy el lesznek ragadtatva a szülei.

2021. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


"...a franciák...nem hinném, hogy pld románokat jobban kedvelnék..."

Tapasztaltam, hogy igen. Nem annyira, mint saját magukat, de jóval jobban, mint minket.

2021. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Minket csak a lengyelek szeretnek és az olaszok.
2021. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!