Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindenkinek...

Miért vagyok mindenkinek unszimpatikus?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Nem vagyok csúnya, de az a kirívó szépség sem, egy teljesen hétköznapi kiscsaj. Kedves vagyok, megértő, segítőkész, értelmes. Ahogy elkerültem középsuliba szinte egy barátom sem volt, az osztályom nagy része utált, pedig nem voltam különb mint ők. Se tanulásban, sem viselkedésben. Pár csak volt, akikkel jól elvoltam. Aztán ahogy elmentem fősulira azt gondoltam más lesz, most elölről kezdek mindent. De itt is utálnak, hasonló képen csak pár emberkével vagyok el. De mégis mi a baj velem? Hiszen én nagyon szeretem az embereket, sosem ártanék egynek sem, sőt, ha tehetem segítek. Mindig adakozok a hajléktalanoknak, és a barátaim vagy ha a párom bajban van mindig mellékes a saját problémám. Talán valami baj van a fejemmel? Mármint az arcom agresszív lenne, vagy mi? Nem értem, az emberek meg sem próbálnak felém nyitni. Elegem van, hogy én ugrálok olyanok után, akik utálnak. Itthon viszont sok barátom van. sőt! Nagyon szeretnek. Mert ők ismernek mióta megszülettem. Valami tanács, hogyan legyek szimpatikusabb? Nyalni viszont nem fogok senkinek. Egyébként a tanároknál pont ellenkező a helyzet, ők mindig szeretnek. Talán féltékenyek ráma többiek emiatt?
2010. aug. 19. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon szép meg jó, hogy megismertük minden pozitív tulajdonságodat, de ez a kérdés szempontjából indifferens... a negatívakkal többre mennénk...
2010. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Negatívak? Hát... nem tudom. Egyébként nekem nem sok negatív tulajdonságom van, vagyis... ez így hülyén hangzik, de tényleg vigyázok mindig, hogy ne legyek szemét, vagy ilyenek. Negatív talán, hogy nem szeretek bulizni járni, inkább olvasok, vagy a barátaimmal kerti partyzunk, akaratos vagyok, de olyan értelemben, hogy ha valamit a fejembe veszek, azt meg is csinálom. Emellett maximalista is vagyok, sokat beszélek, nem szeretek beszélni az érzelmeimről, könnyen megnyílok, de nehezen bocsátok meg, ja és szeretek tanulni. Mindennél többre tartom a tanulást. Szerintem a tudás hatalom. Hát... nem tudom ezek negatívak e de ezek a tulajdonságaim. Ja talán még annyi, hogy megvetem az erőszakot, soha életemben még egy pókot sem csaptam le.
2010. aug. 20. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"ez így hülyén hangzik, de tényleg vigyázok mindig, hogy ne legyek szemét, vagy ilyenek"


akkor nem vagy őszinte ember... nem azt mondod, amit gondolsz...

2010. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na most rátapintottál a lényegre, csak kifordítva :) Talán az a baj, hogy mindig megmondom amit gondolok, de vigyázok rá, hogy ne legyen sértő. De talán ez rosszul esik egyes embereknek. Mondok egy példát. Nem is olyan rég barátnőm egyik uncsija befestette a haját vörösre. )Előtte sötét barna volt.) Kérdezte, hogy milyen, én meg valami olyasmit válaszoltam, hogy: "Nekem nem igazán tetszik, szerintem a barna sokkal jobban állt, de az a lényeg, hogy neked bejön és jól érzed így magad." Hát... elképzelhető, hogy az lenne a baj, hogy túl őszinte vagyok? Mármint nem hazudok kegyeset, meg ilyenek? Hmmm ezen már régebben is gondolkoztam.
2010. aug. 20. 01:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En eleg sok olyan embert ismerek, amilyennek leirtad magadat. Egy biztos. Van egy vagy tobb olyan tulajdonsagod, ami a legtobb embert irrital valamiert, ettol nem kozombos, hanem kifejezetten ellenszenves vagy. Valamiert en ezekkel az emberekkel is jol ki tudok jonni, igy ahogy mar irtam, eleg sok hasonlo beilleszkedesi problemaval kuzdo ismerosom van. Van olyan tulajdonsagod, amit te teljesen normalisnak velsz valoszinuleg azert, mert ugy neveltek, de a legtobb ember arrol a bizonyos dologrol maskepp gondolkodik. Mondanek 1-2 peldat. Van egy baratnom, akinek rajtam kivul nincs 1 baratnoje sem. Nem durva, nem bekepzelt, nem hazudos, semmi ilyesmi...az emberek nem birjak, a hata mogott ki is gunyoljak es o nem veszi eszre, hogy miert. Butacskanak tartjak, felszinesnek, mert legfobb beszedtemaja, hogy hany kilo es milyen szempillaspiralt vett. O csak a kulsot nezi. Sokaig en sem ertettem, hogy miert olyan, amilyen, de elmentem hozza tobbszor is, igy a csaladjat is megismertem, ebbol kiderult, hogy a tesoja es anyukaja teljesen olyan ilyen tekintetben, mint o. Tehat igy neveltek, o ezt veszi termeszetesnek. Egyik sogorom is ilyen. Neki sincsenek baratai, az embereknek ellenszenves es nem tudja, hogy miert...mert ugy neveltek es szerintem ez az oka, hogy nem latod a hibadat, hisz a csaladod nevelte beled, igy termeszetesnek veszed, nem hibanak. Egyszeruen beleivodott a stilusodba. Ugy lehetne megtudni, hogy mi az, ha megkernel kivulallokat (nem csaladtagot), hogy oszinten mondjak el, hogy latnak-e benned valamilyen kiugroan ellenszenves dolgot.
2010. aug. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztosan igazad van, csak az a furi, hogy a szülővárosomban nagyon sok barátom van. Sőt... és ők nagyon is szeretnek. Talán az is lehet a probléma, hogy én más körökben nőttem fel, nem? Mert most Debrecenben tanulok, meg oda jártam gimibe is, de nem itt nőttem fel. Az otthoni barátaim sokkal másabbak velem.
2010. aug. 20. 05:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na nagyon erdekes, amit mondasz, mert en mindig azt gondoltam, hogy Debrecen egy masik vilag. Sogornom oda valosi, hat eg es fold ahhoz kepest, amilyenek itt az emberek. Nem rosszabb vagy jobb, csak mas. Igen, biztos, hogy ebben is van valami, de en a helyedben megkerdeznek par embert. Nem szegyen, mert ez a te javadat szolgalja.
2010. aug. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet az a probléma,hogy esetleg túl komolynak vagy esetleg beképzeltnek LÁTSZOL?Vannak olyan lányok akiket egyszerűen sosem látok mosolyogni,és valahogy túl komoly arcuk van,nem lehet ez a probléma?egyébként én is sokáig így voltam ,mint te,nekem az volt a problémám ,hogy túl csendes és unalmas ember voltam és szinte alig mosolyogtam és keveset viccelődtem,ez volt a probléma,szerencsére sikerült változtatni.
2010. aug. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az emberek töbsége ilyen,utálja a rendes embereket.

Én 30éves férfi vagyok és olyan mint te,engem is utálnak a munkatársaim.Meg azt hiszik,hogy gyenge vagyok mert normális a viselkedésem,így mindíg belémkötnek.


Pedig nem vagyok kicsi 180cm 90kg. 3évig sportoltam (thay box),de annyira nem méltatom magam ,hogy megüssem őket,mert nemvagyok egy cigány aki balhézik.

2010. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!