Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keszthely miért egy kihalt...

Keszthely miért egy kihalt hely? (COVID-19 ELŐTT IS)

Figyelt kérdés
2021. ápr. 18. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Hegyoldalba épült, az emberek kétszer is meggondolják, mielőtt elindulnak valahová.
2021. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, összekevertem Kőszeggel.
2021. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kevesen laknak többsége idős, akik nem is keszthelyiek csak odaköltöztek nyugdíjas korra Hévíz miatt.

Nyári hónapokban viszont még már túl sok az ember többségük idős akik odamentek Hévíz miatt mert ott olcsóbb megszállni.

Pesti fiatalok Siófokon túlra nem mennek bebaxni a keszthelyi fiataloknak gyakorlatilag a turizmus vagy az elvándorlás maradt. Nyári este ken beveszik a várost a Zalai paraszt fiatalok és ezzel kimerült az élet Keszthelyen ezentúl kihalt város.

2021. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mansour ***** válasza:
Nem tudom, én kb. 10 éve voltam, akkor a főutca tömve volt.
2021. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert a házak többsége nyaraló, a város nagy része a Balaton turizmusából él. A nyarat leszámítva nem igazán mennek oda az emberek, nincs olyan infrastruktúrája ami miatt az emberek az egész évet ott töltenék
2021. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!