Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én úgy tudom, hogy "jézusmária...

Én úgy tudom, hogy "jézusmária" sértő szó a keresztények számára. Mi véleményetek erről? És "Oo, Júdea pásztora" is sértő szó a zsidók számára?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a II. parancsolat tiltja Isten nevének indokolatlan használatát. Ez a zsidókra is érvényes.
2021. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pl. egy ember mondja másiknak, hogy: "A féltestvérem, akit XY hívnak és anyja zsidó. Mutatta is a fotót róla. A másik pedig válaszolt, hogy: Oo, Júdea pásztora...


Ez sértő vagy mégsem?

2021. ápr. 20. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Hahó, te most tényleg kiírtál egy kérdést arról, hogy valamennyi magyar hajdani öregasszony úgy sopánkodott, hogy jesszusom, meg jézusmária. Nos, ezek az öregasszonyok többnyire mélyen buta vallásos keresztények voltak.

És ezek után megállapítod, hogy a jézusmária valami sértés?

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

2021. ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
38%

Jézusmária: ez egy röpima, ami Jézust és Szűz Máriát hívja segítségül.

[link]

[link]

2021. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!