Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltál nyitás óta étteremben?

Voltál nyitás óta étteremben?

Figyelt kérdés

Hozzászólásban jöhetnek a részletesebb beszámolók. Hol, mikor volt, mennyien voltak, milyen volt?


Debrecen. Próbáltunk foglalni az egyik kedvenc helyünkre, de nem volt szabad helyük. Felhívtunk egy másik helyet, ott úgy kellett kikönyörögni, hogy foglaljanak nekünk helyet, mert feleslegesnek tartották. Végül 2en voltunk csak vendégek szombat kb. 12.30-13.15 között. Üdítőválaszték kb. semmi, 2021/4-es lejáratú baracklét tudtak hozni. Az étel finom volt :)



2021. ápr. 26. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Nem voltam, pedig szoktam étterembe járni
Nem voltam, nem is szoktam étterembe járni
Voltam, szoktam étterembe járni
Voltam, máskor nem szoktam étterembe járni
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, majd akkor megyek, ha már bent is lehet enni.
2021. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szombaton voltunk egy csárdában, egész jó idő volt, rajtunk kívül senki nem volt a teraszon.
2021. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi Tiszadadán az Öreghalászban voltunk. Foglaltunk már a múlthéten asztalt. De akár a helyszínen is lehetett volna asztalunk, mert sokan voltunk, de nem volt teltház. Az élőzene pont végetért mire odaértünk (2 óra). Viszont elromlott az idő és nagyon lehűlt a levegő, így nem volt komfortos kint fogyasztani. "Kár", hogy felújították kívül-belül, de nem tudtuk kihasználni.

Viszont a gyümölcslevekről mondták nekünk, hogy azért nincs választék, mert leálltak a gyártásukkal, ezért nincs készleten.

2021. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!