Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Létezik online a kezdő íróknak...

Létezik online a kezdő íróknak valamilyen közössége?

Figyelt kérdés

Akár hobbi kreatív írás, akár kiadásra szánt regények szárnybontogató írói.


Ahol esetleg lehet beszélgetni, tanácsot adni, támogatni és nincs mindenki elszállva magától.


2021. ápr. 27. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Facebook-on van egy csoport, de egy ideje nincs benne nagy élet. :(
2021. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Wattpad-en vannak jó írók, felveheted velük a kapcsolatot, barátokat szerezhetsz stb.
2021. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
#2 vagyok, és wattpadre te is kiteheted a saját sztoris, és mások írnak róla visszajelzest, higy milyen is
2021. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidi Rita, Csatlós Csaba csoportjai
2021. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is kezdő író vagyok egy sci-fit írok. Ha van discordod és még többen is csatlakoznának ebbe a csoportba akkor meg csinálom és átadom a tulajdonjogot de ehhez legalább 8 ember kéne hogy ne egy kis létszámú csoport legyen. Persze ha késöbb nagyobb létszámot akarunk lehetne reklámozni facebookon vagy bárhol máshol. Ha egy páran kiírják hogy csatlakoznának akkor meg lehet csinálni.
2021. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!