Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ő nevezi magát barátnak?

Ő nevezi magát barátnak?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm" akivel minden jól megy amíg nem jelenik meg egy fiú.Bárki is legyen az neki mind1 kikezd vele.Széditette már az öcsémet és egy évfolyamtársát akik teljesen belezúgotak aztán most már le se sza.rja őket,mert 2 másik kissráccal szórakozik. Van 2 nagyobb-tőllünk is idősebb srác akikről azt állítja,hogy szerelmes beléjük.Aztán ott egy srác-a nővérének az egyik haverja aki viszont állítása szerint teljesen belezúgott,de őt nem érdekli csak jól ellehet szórakozni vele.Eközben kavar az egyik unkoabáttyámal is és egy másikról is kijelntette,h összejön vele.Bátyám egyik haverjának megjelenésétől látványosan "elalél".Fájdalmat okoz kacérságával a szeretteimnek.

Aztán ez mind nem elég neki,de kikezdett azzal a fiúval is akibe én nagyon szerelmes vagyok.Az én jelenlétemben flötölget vele,hívja,hogy kisérje haza,megjegyzéseket tesz,hogy mennyire megbámulta őt,én viszont valószínüleg egy cseppet sem érdeklem a srácot.Ezek nekem mind nagyon fájnak.

Azt hiszem eljött az ideje,hogy beszéljek vele.Megéri vagy ne vesszek vele össze emiatt?


2010. aug. 23. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem barátnő,és valószinű utál téged irigy rád,és még aljas is.Nem ez nembarátnő.Páros lábbal rúgd ki,majd a pasijaidat mindig elveszim,meglop,lefekszik a férjeddel,mert az kell neki amihez közöd van...küld el a búsba még most az elején.
2010. aug. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

tényleg nem normális, ahogy viselkedik

beszéld meg vele (nem mintha ezek után érdemelne még ennyit), de azért illik tiszta vizet önteni a pohárba

de nehogy lenyeld neki és csak mosolyogj, hogy ő ilyen

belül meg forrsz, de nem akarsz veszekedni vele, mert a bnőd..ááh, ne csináld! mondd meg neki, amit gondolsz

aztán ha nem fejezi be, akkor mehet, amerre lát

2010. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

Első,én is így érzem.Egyébként régen tiszta szívből gyűlölt,ezt be is vallja,de azt mondja most már szeret.


Eddig tényleg úgy volt,hogy nem érdekes,ő ilyen elkell fogadnom így,mert a barátnőm...de ez már nagyon fáj..

2010. aug. 23. 11:42
 4/15 anonim ***** válasza:
ez nem barátnő ez egy Ribanc :D
2010. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sokan mondták már rá,de én mindíg megvédtem...
2010. aug. 23. 11:44
 6/15 anonim ***** válasza:
tipikus ribanc... ne aggódj az ilyenek 20 évnél nem nagyon élnek tovább
2010. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Miért véded?Egyértelmű, hogy r.banc.Az ilyennek sosem elég egy 1pasi,csak az jár a fejében,hogy mikor,hol és hány f@szt tud egyszerre fogni.Nekem volt már "szerencsém" ilyen csajjal találkozni és az ilyennek legszívesebben azt kívánom,hogy erőszakolja meg 10 ronda,kövér,öreg hapsi,talán elmegy a kedve a sok f@szrázástól.Bár kitudja az ilyeneknek még lehet tetszene....
2010. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Ez nem barátnő.. csak egy ócska r.banc.. és még mekkora lesz belőle.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, mond meg neki, h ne keressen, nincs rá szükséged, jól megvagy nélküle is. Így hát ha meg tudod védeni a szeretteidet és magadat is ettől a cafkától.

2010. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Valószínüleg ez lesz.

Habár,ha arra gondolok,hogy mennyi mindent megtudtam vele beszélni,elszomorodok-mert hiányozni fog és ideges leszek,mert félek,hogy ezután kitálalja a titkaimat fűnek-fának.

2010. aug. 23. 11:58
 10/15 anonim ***** válasza:

ezek után én sz@rnék a titkaimra XD

egy rohadt ribi, nem is hiszem hogy annyira szeretne téged... lehet már most csak azért lóg veled hogy kitálalja a titkaidat.

nyugodtan penderítsd ki a francba, én ezek után laposra verném, nemhogy megvédeném...

a helyedben még azt is szétkürtölném hogy aidses, lehet még van benne valami, sok ártatlan fiút mentesz meg vele...

2010. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!