Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik az az oldal/alkalmazás,...

Melyik az az oldal/alkalmazás, ahol érdeklődési körök szerint tudsz emberekkel beszélgetni, cikkeket olvasni, kérdéseket feltenni?

Figyelt kérdés

Még régebben mutatta az egyik ismerősöm. Akkor nem nagyon használtam és utána le is töröltem, de mostmár érdekelne.

Olyasmi mint a facebook kb., van egy érdeklődési köröd, és abból van egy oldal vagy mi, úgy mint egy facebook csoportnál és ott végülis ugyanazokat csinálhatod, ha jól emlékszem. Azt hiszem nagyrészt ázsiaiak használják, de az nem biztos.

Köszi, ha segítesz!



2021. máj. 17. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most így hirtelen a Quora ugrott be, de nem tudom erre gondolhattál-e.
2021. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hu hát ezzel most lehet mellélövök de esetleg Reddit? Mert ott van ilyen mindenféle tematikájú ,,csoport”
2021. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem ezek, de megtaláltam a Play Áruházas előzményeim között. Amino a neve

Azért köszönöm szépen a válaszokat!

2021. máj. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!