Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a VII. kerület Klauzál...

Milyen a VII. kerület Klauzál utca és környéke?

Figyelt kérdés
Természetesen próbáltam némi infót keresni róla, viszont a legtöbb cikk, illetve kérdés itt, több éves már. Így sajnos nem tudom, hogy igaz-e még a környékre vagy sem amit írnak róla.

2021. máj. 20. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha megmondod, mit írtak róla, akkor megmondjuk, igaz-e. :)

A közlekedése nagyon jó, viszont parkolni elég nehézkes. Közel van a bulinegyed, így amikor nincs pandémia, éjszakánként nem egy csendes környék.

2021. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bulinegyed közepe!


Persze azt nem tudni, mi lesz a járvány után... Most csendes. :)

2021. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az egyik cikk arról ír, hogy rossz a közbiztonság, nagy a zaj, rossz állapotban levő házak, illetve eléggé elhanyagolt, koszos, stb. A nagy zaj különösebben nem zavarna, mert a lakás ablaka a belső udvarra néz, illetve ha a buli negyed közepére mennék, akkor ezt nyilván lenyelném. Sőt, mivel 20+ vagyok, így talán nekem sem annyira rossz, ha a közelben vannak értelmes beülős helyek. Viszont ha a közbiztonság tényleg problémás, akkor az már tényleg zavaró lenne, mert a páromat félteném este, amikor épp jön “haza” a munkahelyről.
2021. máj. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!