Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet sok embert...

Hogyan lehet sok embert megszólítani az interneten?

Figyelt kérdés
Anélkül, hogy zaklatásnak vennék, vagy kéretlen leveleket küldözgetnék, stb. Volna ugyanis egy remek kezdeményezésem, ami kiváló internetre,sokakon segítene, és többeknek adna valós, értékes távmunkát is. Tudom, hogy egy nagy és harsány reklámkampány megtenné a hatását, de az tengernyi pénz nélkül nem megy. Én inkább érdeklődő, nyitott emberek segítségét szeretném kérni az ügy (program)széleskörű népszerűsítéséhez, de nem tudom hol és hogyan lenne legjobb, legsikeresebb a próbálkozás.
2010. aug. 24. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
kedves leendo dolgozok, jelenleg munkanelkuli holgyek-urak
2010. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdeztem... Hirdetéseket már alig olvasnak, annyiszor csalódtak. Valami mást kellene csinálni, nem hirdetni. Az reménytelen...
2010. aug. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!