Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten mely parkokban van...

Budapesten mely parkokban van asztal, amin lehetne pl társasjátékozni?

Figyelt kérdés
Olyan parkokat javasoljatok, amik tiszták és vannak asztalok amire a táblát stb tehetjük. Arra gondoltam jó lenne pár haveromat összehívni és mégiscsak élvezetesebb lenne a szabadban. Ha végre normális idő lesz:D

2021. máj. 26. 07:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, ezt a kérdést követem :) engem is érdekel ilyensmi.

A gond szerintem inkább ott kezdődik, hogy adott esetben ha nincs is rossz idő, könnyen lehet szél, ami igencsak megnehezíti a társasjáték választást.

2021. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem biztos, hogy park kell hozzá.

Sima lakótelepen, tenyérnyi kis téren is van néhol asztal. Esetleg még sakktáblás is.

2021. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lakótelepek tele vannak régi beton pingpong asztalokkal :)
2021. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a városligetben az ajtósi dürer és a dózsa györgy sarkához közel a sportpályáknál van több asztal is, sakktáblával.
2021. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Bikás-park metrómegállónál is vannak a parkban ilyen négyszékes asztalok...
2021. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bikásparkban sok ilyen asztalos hely van a panelok között is, Károlyi kertben is van, Hunyadi téri parkban is, Normafán esetleg:)
2021. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek még. A lakótelepek általában nem annyira mutatósak, mint egy park, szóval azokat inkább hanyagoljuk.
2021. máj. 26. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Ott a Rezső téri (Tisztviselőtelep) nagytemplomtól balra, hátul még beton sakkozóasztalok is vannak.
2021. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Esetleg Kós Károly tér, ha jól emlékszem még sakktábla is van.
2021. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!