Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van (akár árnyalat...

Szerintetek van (akár árnyalatnyi) mentalitásbeli vagy egyéb különbség a Kelet-Magyarországon és a Nyugat-Magyarországon élők között?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalataitok szerint. Budapestet figyelmen kívül hagyva.

2021. máj. 28. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nincs. Város - falu mentalitás külömbség van.
2021. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ég és föld a kettő...
2021. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én veszprémi vagyok. Rengeteg ismerősöm lakik Borsod megyében. Én nekem Veszprémben tisztára megszokott, hogy bárhová el lehet menni dolgozni, és a fizetésből a lakás kifizetésével marad annyi, hogy ne halj éhen és talán kicsit szórakozz is.

Borsodi ismerősöm olyan dolgokat mesélt, ami pont az ellentétje.

2021. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, ellentétnél azt értem, hogy fizetés nagyon kevés, alig lehet megélni, sivár munkalehetőségek, és rettenetesen rossz közbiztonság.

Itt Veszprémben éjszaka is lehet császkálni, ott állítólag maximum védelmi felszereléssel. Durva.

2021. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Én Sopron Miskolc tengelyen relatív sokat mozgok...azt a nihilizmust és önsorsrontást ami borsodban van nyugathoz képest nehéz nem észrevenni...
2021. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
15%
Magyarorszagon is a nyugati fel hanyatlik a kelet pedig viragzik.
2021. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Jártál Borsod megyében?
2021. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5%
Nem de tudom hogy ott jobb.aki mast mond hazudik.
2021. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!