Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Au pairkedés. Ki hogyan...

Au pairkedés. Ki hogyan jutott ki? Milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Közvetítővel vagy egyedül találtatok családot? Tudnátok esteleg linket adni? Milyen tapasztalataitok vannak?
2010. aug. 25. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Èn 10 éve voltam amerikában. Nagyon szuper volt. Nanny voltam egy pici gyerekre vigyáztam, de életem legnagyobb élménye volt. Ekkor még nagyrészt törvénytelenül voltak a közvetítök, és én egy közvetítön keresztül mentem, de nem hivatalosan voltam kint.

Most már ami egy nagy cég és ezzel is foglalkozik a www.crew.hu ök tuti, de van sok másik közvet´tiö cég akik hivatalosan csinálják.

Amerikában fontos hogy legyen biztosításod stb... így ilyen hivatalos cégekkel érdemes kimenni.


Aztán voltam angliában ott a barátnöm helyére mentem, az is szuper jó volt. ott még az unió elött voltam, de hivatalosan mert a határon au-pair vízumot kaptam és így biztosítva voltam stb... el is mondta a csaj a határon hogy ha bajom van hova forduljak stb...

2010. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!