Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen az "átlagos" albán...

Milyen az "átlagos" albán mentalitás?

Figyelt kérdés
PL. az angolok tradicionálisak és merevek, az olaszok temperamentumosak és nagy hangúak, a japánok távolságtartóak és udvariasak.

2021. jún. 13. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Németországban,laktam egyedüli magyarként,9-albánnal . Engem,nem bántottak,sőt jobban levegőnek néztek .

Amit,egymással leműveltek minden 3-nap gyepálták egymást,hangosak,dühösek mikor ettem a disznósajtot,meg kérdezték mi az mondom sajt disznóból . Rendesen,felugrottak az asztaltól,majd mikor befejeztem,lemosták az asztalt . Faragatlan nép .

2021. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Nincs ilyen!


Ahogy általános magyar, vagy német, vagy szomáliai mentalitás sincs.

Nagyon nagy különbségek vannak az emberek mentalitása között.

Lsd. egy magyar akadémikus vs. gyártósori biorobot között...

2021. jún. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Kerdező, válassz a rengeteg opcióból tetszésed szerint!

Ostoba privi üzenet helyett... 😂😂😂

2021. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen ostoba privi üzenet? Nem írtam én senkinek üzenetet.
2021. jún. 13. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Ez csak azért érdekes mert az albánok zöme - legalábbis Albániában - előszeretettel eszik disznóhúst és iszik alkoholt. A nemzeti ételeik között is szerepel a sertés. Nagy részük csak névlegesen muszlim, általában nem tartják a vallásukat. Bár ha koszovói albánokkal laktál akkor lehet náluk más a helyzet, de hogy az albániai albánok nem vallásosak az biztos.
2021. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten attól is függ az adott nép mentalitása, beállítottsága, hogy pl. koszovói, albániai, vagy macedóniai albán-e. Legalábbis szerintem
2021. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!