Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy 1000 db körüli képesla...

Van egy 1000 db körüli képeslapgyűjteményem,( II. világháború témában) amiből szeretnék kiállítást csinálni. Hogyan lehet egy ilyet lebonyolítani? Mi szükséges hozzá?Vannak veteránok saját kézzel írt levelei, jegyzetei is.

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is pedzegette,hogy ezt érdemes volna minél több embernek megmutatni, de nem tudom,hogy hogy lehetne ennek a dolognak nekilátni,hogy lehessen és legyen is belőle valami,és ne azt kiabálják ki az emberek,hogy ez egy n...ci bemutató.

Nagyon szívesen meghallgatok ötleteket, tanácsokat, építő jelleggel.Rosszalló hozzászólással kérlek, ne bombázzatok, mindössze tanácsot szeretnék.13 éve foglalkozom ezzel a témával, és 3 éve gyűjtök aktívan, ezalatt gyűlt össze ez a mennyiség. Köszönöm a segítségeket előre is. 27/n


2021. jún. 23. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én könyvtárakba vinném, hetente máshová, mobil kiállításként, összehajtogatható keretekre rakva a képeslapokat.

Középmagasságba, hogy az olvasni már tudó gyerekek is láthassák.

2021. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen megnézném. De sajnos nem tudok ebben segíteni. De ha lesz kiállítás biztos elmegyek megnézni.
2021. júl. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!