Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennétek a diplomaosztóra ha?

Elmennétek a diplomaosztóra ha?

Figyelt kérdés

Hátrányok:


- hajnal 3:00kor kell kelni hogy vidékiként ott legyél, és du. 17:00-re érnél haza

- le kell mondanod egy fogászati időpontot miatta

- el kell cserélned egy munkanapodat

- ezt a pesti utat még kétszer meg kell tenned, mert fel kell menni a diplomaosztó előtt, és után is leadni a ruhákat stb.

- dög meleg van


Előnyök:

- megküzdöttél a diplomáért ilyen alkalom csak egyszer van


Plusz kérdés: megharagudnál-e a párodra ha nem kísérne el


2021. jún. 28. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most te vagy az ünnepelt vagy a párodat kíséred? Utóbbi esetben milyen ruhákat kell leadni?

A sajátomat amúgy lehet, kihagynám, ha nem imádtam volna oda járni, de a páromét ilyenek miatt biztos nem. Ez mind megoldható és kibírható, elvégre egyszeri alkalom és nem arról van szó, hogy helyette a nagymama temetésére vagy szívműtétre kellene menni..

2021. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én biztos, hogy elmennék és el is fogok menni a sajátomra mert annak is rohadtul örülök mai napig (5. Félévem következik), hogy felvettek. Nekem ez egy nagyon fontos esemény és kifejezetten sajnálom azokat akiknek a vírus miatt csak kipostázták mint egy mezei levelet.
2021. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, plusz kérdésre a válasz lemaradt: attól függ miért nem megy, ha csak simán nincs kedve vagy ilyesmi akkor ja haragudnék.
2021. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Már ne is haragudj de a diplomaosztó nem egyenlő a Blahán való krumpliosztással.

A diplomaosztó a tanulmányi évek fénypontja, minden egyetemista erre vár. Én nagyon megharagudnék, ha nem osztozna a boldogságomban a párom (főleg emiatt a kifogások miatt) .

2021. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
igen, elmennek, es szomoru lennek ha a parom kihagyna az enyemet.
2021. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

A talárt próbáld meg lezsírozni egy helybéli csoporttársaddal, hogy azonnal leveszed, és majd ő visszaviszi helyetted, máris nyertél egy napot.

És naná, hogy mennék! A párom, ha nem jön, az indok kérdése, hogy megsértődöm-e.

2021. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A parom azert nem jon, mert nem engedem hogy a zold textilnadragjat vegye fol.
2021. jún. 28. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert hogy nem bírja ki, hogy normálisan felöltözzön? Akkor inkább ne is menjen.
2021. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
nem tervezek elmenni, pedig nekem még csak nem is kellene ennyi mindenről lemondani érte. majd elpostázzák, anyám végre befogja a pofáját, én beledobom abba a dobozba, amiben minden más iratomat is tartom (muszáj őket egyben tartani, különben biztos elhagynék valamit költözéseknél), aztán megyek tanulok végre valami hasznosat is. nem stílusom a szemetszsákban-dobozban parádézás hogy milyen fennkölt értelmiségivé avanzsálok. persze ha neked fontos, rúgd fel érte az összes felsorolt programot, fizesd az összes útiköltséget háromszor és kapj hőgutát, lelked rajta.
2021. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a sajátomra se mentem el, valahogy nem tud érdekelni amíg a dékán/dékánhelyettes és mêg kismillió másik öltönyös mknd egy dögunalmas beszédet. Átvettem a KTH-ban aztán cső
2021. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!