Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok volt már ilyenben...

Lányok volt már ilyenben részetek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sziasztok! Arra vagyok kíváncsi, hogy Veletek lányok történt-e már olyan eset, hogy a buszon, villamoson tömegben valami perverz állat hozzátok dörgölte a f.rkát =( Velem tegnap történt egy ilyen eset, úgy hogy a fickó elő is vette. Természetesen nem mertem szólni, annyira kellemetlen volt, inkább gyorsan leszálltam és elfutottam =(

(Tudom ciki...)

De annyira kínos volt és nagyon meg is ijedtem! Azóta nem tudom elfelejteni, akárhányszor utazok, nem bírom elviselni ha valaki mögém áll! Segítsetek hogy verjem ki a fejemből?


2010. aug. 26. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen velem történt ilyesmi csak alapból a "barbie-s" külsőm mögött egy agresszív állat vagyok úgyhogy egy hatalmas pofont lekevertem neki.

18L

2010. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Első akkor te vicces jelenség lehetsz :D

Amúgy velem még nem történt, de több osztálytársnőm is mondta. Nem is tudom, talán hirtelen meg kellett volna vakarnom a fejemet, és közben jól belekönyökölni, vagy ilyesmi...

2010. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ilyenkor (is) elgondolkozok miért zárták be a Lipótot :S
2010. aug. 26. 17:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem a vonaton tortent, hogy mikor keszultem leszallni, csak meg nem allt meg a vonat, bealltam az ajtoba, egy srac meg mogem. Azt hittem, hogy o is le akar szallni, ezert nem foglalkoztam vele. Aztan leszalltam, elindultam haza, es furcsa volt, hogy a pasi nem jott. Hatraneztem, es o ott allt meg mindig az ajtoban es verte a farkat! Hat elegge meglepodtem, de aztan elindult a vonat rajta a sraccal, ugyhogy megnyugodtam. Nagyon nem viselt meg a dolog, mondjuk azota ha valami ketes kinezetu ember mogottem all, probalok ugy helyezkedni, hogy szemmel tarthassam. Te se idegeskedj emiatt, hulyek mindenhol vannak es barhol belejuk futhat az ember, nincs mit tenni! Legkozelebb ha ilyesmi tortenik, nyogodtan szolj a sofornek vagy barkinek!
2010. aug. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
jesszus, ezek tök durvák:/ remélem én nem futok össze ilyen perverz alakokkal soha, mert abban biztos lehet, h nem lesz farka többet:)
2010. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Velem nem egészen ilyen történt.. Én is 17 vagyok, de tavaly, suli után vártam a buszom a pályaudvaron és egyszercsak azt veszem észre, hogy egy teljesen idegen (kb. 3 éve buszoztam akkor, nagyjából ismerős volt mindenki arca), kb. 55 éves férfi hosszú, barna kabátban állandóan mászkált körülöttem... Én is elkezdtem mocorogni, megnéztem a menetrendet, az időt, a telefonom, zenét váltogattam meg hasonlót, azt hittem, hogy látja, hogy hidegen hagy és elmegy. Megálltam a falnál, erre elmegy előttem és megkérdezi, hogy "Eljössz velem?" Zenét hallgattam, úgy tettem, mintha nem hallottam volna. Nem telt el egy perc, megint ott volt és megint "Na, gyere el velem." Akkor mondtam, hogy nem. Ott volt még nem messze tőlem egy pár percig, de aztán elment és szerencsére nem láttam viszont a mai napig. Mostmár legszívesebben elküldeném a jó büdös fenébe, de akkor én is megijedtem. Ma már paprikaspray-vel megyek el itthonról, nemrég kaptam a barátomtól, mivel nem vagyok túl jó fizikumú és nem tudnék elbánni senkivel sem :S Azóta azért nyugodtabban megyek ki az utcára.
2010. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is történt már hasonló, csak nem tömegközlekedésen... Már 25 elmúltam, de hintáztunk egy barátnőmmel a játszótéren, és beszélgettünk, nem lehet minket "kislánynak" nézni. Egy vén trotty biztos otthon hagyta a szemüvegét, mert a hinták mögötti bokorba ment be (azt hittük, hogy "sürgős" dolga akadt), a bokros,erdős rész a hinták mögött jó sokáig tart, szóval nem hatott meg, hogy bemegy, ráadásul tőlünk jó 15-20 méterre volt. Eltelt egy kis idő, és valami reccsenést hallottam a hátunk mögül, hát nem ott állt a f@rkával a kezében??? Nem tudom mennyi ideje lehetett ott, mindenesetre eszméletlen ocsmány és visszataszító látvány volt. A kezemben volt egy fél literes kólásüveg, egy korty hiányzott belőle de teljes erőből hozzávágtam. Tudod ebben az a szar hogy én megvédem magam. De ha kislányok hintáznak ott? Legszívesebben helyben megöltem volna, de be kellett érnem, hogy kupánvágja a kólásüveg és hogy üvöltök vele.
2010. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

jesszus, ezek tök durvák:/ remélem én nem futok össze ilyen perverz alakokkal soha, mert abban biztos lehet, h nem lesz farka többet:)



ez nagyon jó :)

2010. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Utólag visszagondolva én is ezt tenném, de akkor ez

1) elég ijesztő

2) rém kellemetlen, legszívesebben elsüllyednél

2010. aug. 26. 18:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg jogosnak találjátok a halálbüntetést a mutogatásért? És amikor egy nő a melleit mutogatja, azért mi jár?
2010. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!