Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Írhatok a panaszkönyvbe, ha...

Írhatok a panaszkönyvbe, ha az étteremben nem volt wc papír?

Figyelt kérdés

Egy középkategóriás fővárosi étteremről beszélünk, szerencsére mindig van a táskámban egy tízes csomag, de ezt felháborítónak tartom. Bemegyek (női mosdó), három fülke van, egyik fogalt, másik kettő szabad.


Bemegyek egyikbe, párnáznám ki az ülőkét de nem tudom. Átmegyek a másikba, ugyanez. Kicsit vártam, de mivel a foglalt fülkében nem volt sietős kijönnie annak a valakinek, nekem meg kakilnom kellett, végül föléguggolással meg a zsepivel megoldottam. Rendkivül dühös voltam hogy nem kevés pénzt ott hagyok és nem megfelelő a szolgáltatás.


(25L)



2021. júl. 17. 22:59
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem egyszerűen szólni kellett volna a személyzetnek, hogy gondoskodjanak róla
2021. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
90%
Inkabb tepj ki egy lapot a panaszkonyvbol ha papir problemad van! :)))
2021. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
59%

WV hasznalat egy bonusz szolgaltatas, altalaban nem szarni jarnak az etterembe az emberek, hanem enni.


A kutya sem szarik oda ahol eszik - ez egy mondas! :)))

2021. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
47%
Wv-WC (jav,)
2021. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést hogy el kellett mennem a vécére.
2021. júl. 17. 23:16
 6/59 anonim ***** válasza:
98%

Miért nem kértél?


Lehet azért nem volt sietős a másiknak, mert épp kakált ő is vagy ott se volt papír utána szembesült vele.

2021. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
95%

Igazából azt vásárlók könyvének nevezik és bármilyen észrevételt bele lehet írni. (pozitívat is, csak azt soha senki nem szokott)


Ezzel kapcsolatban írhatsz, ha szeretnél és megnyugvást okoz a lelkednek... De ne gondold, hogy így majd jól le lesznek b#szva az alkalmazottak, mert te ezt épp úgy jelezhetted volna az étterem felé és azonnal tettek volna ki... Másik oldalról meg pont amiatt nincs soha kint papír, mert egyesek kitapétázzák az egész fülkét. A rossmanban lehet kapni toalett papír ülőkét, ami pont erre szolgál.

2021. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek eszembe se jutott... Nekem ugy ez valahogy természetes hogy egy vendéglátóhelyen nem kell kérni ilyen dolgokat. :)


Szerintem fixen kakált ő is, legalább 2 percet vártam de nem történt semmi. De utána mikor én is bent voltam hallottam hogy tépkedi a papírt úgyhogy ő szerencsés volt. :-)) Nem járt úgy mint én.

2021. júl. 17. 23:24
 9/59 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném hogy emiatt bárkit lecsesszenek, csak ha esetleg legközelebb jövök ne szembesülnek ilyen dologgal... Ennyi a célom a dologgal.
2021. júl. 17. 23:27
 10/59 anonim ***** válasza:
88%
Az a kedves vendeg spejzolta be az osszes retyopapirt, aki eppen a dolgat vegezte ... utana vitte is magaval a maradekot jomagyar szokas szerint :)
2021. júl. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!