Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jelentettetek mar be online...

Jelentettetek mar be online lakcim valtozast? Mukodott?

Figyelt kérdés

Ügyfélkapun keresztül jelentkeztem be új lakcímemre (tartózkodási címkent) csatoltam mindent amit kértek, megadtam a címet hova postázzák az új lakcímkártyát,viszont azóta semmilyen visszajelzést, információt nem kaptam. Csináltatok már ilyet, van ennek értelme egyáltalán? Ha igen akkor mennyi időt vett igénybe mire odaért a kártya?


Budaörs



2021. júl. 24. 19:33
A kérdező szavazást indított:
Csináltam, működött
Csináltam, nem működött
Menj be személyesen sose lesz kész
3 szavazat
 1/5 anonim válasza:
Én 3 napja indítottam el, de ezidáig semmi. Neked sikerült végül megkapnod a lakcímkártyádat vagy be kellett menni és úgy elindítani a folyamatot?
2021. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hiába csatoltam a berleti szerzodesem, elvileg nem megfelelo a doksi, de azt irtak eleg… alairasokkal minden egyutt, elutasitottak. Azota nem intezkedtem ezugyben.

Neked szerencsesebben vegzodott?

2021. szept. 8. 20:23
 3/5 anonim válasza:
Nem...engem is elutasitottak több mint 15 nap kellett hozzá és ugye 8 napon belül válaszolniuk kellene, úgyhogy én panaszt tettem az ügyintézésre. Végül aznap amikor megkaptam az elutasítást, bementem a kormányablakba és 15 perc alatt szó nélkül megcsinálták.
2021. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kérdés#1:

Nekem az 5. kerületben van az albérletem. Oda kell mennem bejelenteni is?


Kérdés#2: Csekkoltam: a legkorábbi foglalható időpont ilyen jellengű személyes ügyintézésre december vége... Most november eleje van. Mit tegyek?

2021. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem. Én a 13. kerületbe lakom, de a Keletinél voltam, időpont nélkül. Vártam kb 20 percet és már sorra is kerültem.
2021. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!