Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az OSZK (Országos Széchenyi...

Az OSZK (Országos Széchenyi Könyvtár) oldala mire jó?

Figyelt kérdés
Az OSZK oldalán van adatbázis, amiben lehet keresni könyveket. Azokat, amik benne vannak, le is lehet onnan tölteni, vagy csak a könyvtárba bemenni és kikölcsönözni?

2021. júl. 30. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

innen letolthetoek, akar hangoskonyv (mp3) formaban is, vagy pdf. En nagyon szeretem hasznalni ezt az oldalt, foleg klasszikusokat olvasok/hallgatok.

[link]

2021. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Egyszerűbb lenne, ha belinkelted volna az adatbázis linkjét, amire gondolsz. Lehet, hogy tényleg a katalógust találtad meg, amiben meg lehet keresni, milyen könyvnek vannak az OSZK-ban. Viszont a Nemzeti Könyvtárból NEM lehet kölcsönözni!


Kölcsönzésre a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár való.

2021. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

[link]

Ez Mikszath Kalman Beszelo kontos c regenye, mp3 formaban letoltheto, hallgathato. De valaszthatod pdf formaban, szinten letolthetoen. Nem tudom, mit akarsz kolcsonozni, mert ha egyszer letoltotted, azt nem kell vissza-feltoltened, az a tied. 🤣😂🤣😂🤣

Es szinten nem tudom, hogy milyen adatbazist kersz szamon rajtam. Ha nem tudodsz hasznalni egy weboldalt, akkor jobb, ha szemelyesen mesz el a konyvtarba...!

2021. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szepen beirod a kereso sorba, hogy melyik konyvet keresed, es tadammmm, ott a konyv. Az adatbazist keresd meg magad.😇
2021. júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!