Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolcon van jó dráma csoport?

Miskolcon van jó dráma csoport?

Figyelt kérdés
Szeretnek jarni dramara de valami olyan helyre ahol komolyabban foglalkoznak vele es nem csak sulis eloadason vesznek reszt (eddigi ilyen volt) es jo a kozosseg!!! Imadom a szinhazat es a szinhazba is tobbszor felleptem es szeretnek egy olyan tarsasaghoz csatlakozni ahol jo hangulatba fejlodhetek

2021. aug. 6. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudok egyet, bár csak két alkalmon voltam náluk. Egyszer a felvételi, máskor pedig verseket néztünk egy rendezvényre. De sajna utána már nem, mert közbejött a covid.

Egy MASZK a csoport neve.

"Egyetemisták Miskolci Amatőr Színjátszó Köre a Miskolci Egyetemen működő drámaműhely 2016 eleje óta."

Középiskolásként is csatlakozhatsz, mert amúgy is suli időn kívül szoktak lenni az összejövetelek. Kapcsolatban állnak a Miskolci Nemzeti Színházzal. Például a felvételin is ott volt velünk Nádasy Erika színésznő.

Elég közvetlen, barátságos és nyílt közeg. Vannak mindenféle emberek. Gazdasági karosok, mérnökisek, de BTK-sok is.

Remélem segíthettem.

2021. aug. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen koszonooom es hozzajuk barmikor lehet csatlakozni vagy csak mikor felveteli van?
2021. aug. 6. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj szerintem rájuk valahol. Van egy facebook oldaluk. Ők tudják csak megmondani. Elég egy befogadó közösségnek tűntek nekem, szóval szerintem be tudnál jutni, ha látnák az érdeklődést.
2021. aug. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!