Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ell elhitetni 1 8 20...

Mért ell elhitetni 1 8 20 évesekkel hogy ők már olyan nagy felnőttek? AÉn részemrőla nagykorúságot is kitolnám 21 éves korra,de a pia vásárlást mindenképp, meg a szavazást kitolnám. Agyilag még sokat érik az ember ebben akorban és testileg is.

Figyelt kérdés
Aztán jön a való élet és a nagy pofon a felvágósok meg megdöbbenek .Dolgozni még csak csak akit érint , de inkább a tanálásra a pénzügyek megtanulására kellene az energiákat fektetni.

2021. szept. 2. 11:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
10 és ha nem tanul egyetemen? Mert kva sok huszon éves sőt 30as is otthon ül anyuci nyakán, "munkát keres" , csak épp "véletlenül" évek óta nem talál.
2021. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu, egy kicsit komolyabbra fordítva a szót, ahány ember annyi háttér. Nem lehet mindenegyes polgárt lecsekkolni, hogy mennyire alkalmas az ország jövőjéről felelősségteljes döntést hozni. Lesz, aki 60 évesen se tud, lesz aki már 16 évesen tudna.
2021. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

4# Siettem mert negyed 1-re mennem kellett, de tudok helyesen írni, a többségnél helyesebben is.

Témához visszatérve: Tényleg sok múlik az egyéni érettségen is, de sokszor egymást húzzák bele a hülyeségbe is, pl az egyetemisták.

Tudom van aki dolgozik és nélkülözik egyetem mellett , de én pl a piáló, előadáson repülőt dobáló emberekre gondolok.

Egy másik tapasztalatról annyit, hogy van egy réteg akinek már 20 évesen 2-3 gyereke van és nem azokra gondolok akik megengedetik. De játsszák a kiskirályt csak mert gyereket vállaltak a semmire..

2021. szept. 2. 18:43
 14/15 A kérdező kommentje:
megengedhetik*
2021. szept. 2. 18:44
 15/15 anonim ***** válasza:
79%

10

És akik pl nem tud egyemtemre menni,hanem csak egy technikum/szakiskola,az már szerencsétlen hülye?

13

Hát figyusz,aki elmegy dolgozni,van lakása,akkor miért ne vállaljon?

Szerintem nagyon nagy felelősség gyereket nevelni.

Pl:Van aki már 25 évesen van egy háza vidéken (pl rétság vagy győrhöz közeli faluba vagy van olyan szerencsés hogy elmegy külföldre),és van havi keresete.

És pl tud gyereket vállalni,mert van nője.

Szerintem hülyeséget beszélsz,mivel egy nagykorú meg egy felnőtt nem pont nagy eltérés van..

2021. szept. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!