Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kisvárosomban a politikai...

A kisvárosomban a politikai dolgok, kormányzás miatt vált szinte minden iskola és óvoda vallásossá?

Figyelt kérdés
30 vagyok, itt nőttem el, és annyira visszafejlődésnek érzem az egészet. nálunk még emlékszem mondta egyszer egy tanár hogy nem beszélhetnek sem vallásról, sem politikáról. de amit most látok ugyanezen a helyen, kicsit elborzaszt. nem is hogy rábíznák bárkire mit gondol és hisz, hanem még kötelezően templomban szerepeltetik őket, elrángatják dec. 24. estéről stb.
2021. szept. 18. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A zombik kinevelése fontos ügy, különben észreveszik, hogy kirabolják őket.
2021. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Igen. A jelenlegi magyar politikai elitnek érdeke az, hogy erősitse a vallás befolyását a népesség körében. Nem tudom, miért érdeke, csak tippelem, hogy (legalább részben) az utóbbi években megnövekedett migráns-probléma lehet az oka.
2021. szept. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%

Egyszerűen jobban pénzelik a vallási intézményeket. Az állami intézmények sokszor krétát sem kapnak, vagy ha igen, nem a legjobb minőségűt.

Végülis a kormány miatt van, mert ők nem törődnek az oktatással.

2021. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!