Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A punkoknak szerintetek is...

A punkoknak szerintetek is feltűnési viszketettségük van?

Figyelt kérdés
nekem sok mindenki ezt mondja ,mert énis punk vagyok, de nekem ez elég 'sértő' kiváncsi lennék a ti véleményetekre, illetve, akik punkok, nekik ezt szokták mondani?
2010. aug. 31. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
mondták nekem is anno... abból a szempontból egyet értek, hogy sosem értettem a deviáns viselkedésű embereket, akik felháborodnak azon hogy megnézik őket az utcán, esetleg a nénik még szörnyűlködnek is. Kérlek. ha rózsaszín tarajad van, hipózott farmerod és bakancsod, rengeteg biztostűd és mell még hangos is vagy, ne csodálkozz ha megnéznek. Ellenben tudom hogy ez nem feltűnési mániából fakad, és sokan eltúlozzák a punkokról alkotott véleményt. Ez ennek az életvitelnek a velejárója, minden "extrémen" öltözködő ember ezt kiharcolja magának valamilyen szinten, és aki nem volt punk, vagy nem ismert párat, az nem tudja ők mit gondolnak. Szerintem egyáltalán ne vedd sértőnek. Sértőbb az, hogy mindenhol a tarajos a rossz, az mégse tűnik fel sokmindnekinek:) Ne foglalkozz vele, éld az életed olyan színű hajjal amilyennel jólesik.
2010. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs feltűnési viszketettségük. Csak ezt a stílus tetszik nekik.

15/L

2010. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vannak divatpunkok, de kevés. a punk nem stílus hanem életérzés.
2010. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát nem is sokat merik bevállalni az igazi "punk-ságot".


Nekem kifejezetten a gizda emos fiúkról van ilyen véleményem, legszívesebben elküldeném őket vagy 2 év katonaságra. :-)

2010. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb 14-18 éves "punk"-nak, akinek az a punkság, hogy minél részegebbre igya magát a Green Dayes meg Good Charlotteos pólójában a parkban Che Guevara nevét kiabálva, azoknak az van...
2010. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na örülök, ezek szerint csak erre, amerre én lakok, laknak ilyen emberek. sztem az a gáz, h akikkel egy suliba (osztályba ) járok, elég átlag emberek. és furcsa nekik h merek az lenni aki akarok:D
2010. aug. 31. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:

jahj de tudnak itt is egymásra mutogatni az emberek :) No gyerekek, ha elém idevezettek egy igazi, vérbeli punkot, én fizetem a heti piáját. Ne már könyörgöm. 16+-2 évesen az ember nagyon ismeri ám a rendszert ami ellen lázad...

Őszintén? de. a punk már divat. ahogy midnen más is. Ha van is nem diavtpunk, azt nem ismeritek fel egyből. Aki azért vesz 20-on ezerért bakancsot mert a többin is az van (nem kell itt a praktikus duma, nem azért vesznek.) az már egy divatforma. Ezenfelül mielőtt bárki félreértené én nem ítélem el az ésszerű punkot, köztük nőttem fel, csak ne állítsunk olyat ami nem igaz...

2010. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt pedig még hozzátenném, hogy amit ők feltűnési viszketettségnek hívnak, azt a punkok polgárpukkasztás néven ismerik, és azért van közös vonás... ez nem sértő, csak egy apró halvány árnyalatnyi eltérés amit ők nem látnak.
2010. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!