Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 12. -es vagyok és idén lesz a...

12. -es vagyok és idén lesz a ballagásom, meg a szalagavatóm. Hol tudok nagyon olcsón hajat és sminket csináltatni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 17:19
 1/7 anonim válasza:
25%
Fiúnak minek smink? Ha meg lány vagy akkor biztos van sminkkészleted, ergo kitudod sminkelni magad. Ha pedig lány vagy, és eddig nem sminkeltél akkor most sem lesz rá szükséged. Én fiú vagyok, ballagási képek miatt sminkeltek csak, de nagyon utáltam. Hajat meg biztos tudod, hol lehet csinálni...
2010. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
26%
vagyis na tablóra szánt képek miatt sminkeltek
2010. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
26%
Photoshop XD
2010. szept. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy? Ha pesti, akkor tudom ajánlani az én kozmetikusomat, ő 3000 Ft körül sminkel, és nagyon ügyes, rugalmas, tanácsol, de nem tolakodó.


Milyen hajat szeretnél? Van valami elképzelésed? Ha nagyon nem akarsz rá költeni, akkor nézegess youtube-on videókat, biztosan találsz olyat, amit saját magadnak is el tudsz készíteni. Esetleg, ha van egy ügyeskezű barátnőd ő is segíthet ;] Vagy anyukád, keresztanyud, tesód.

2010. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Győri vagyok és lány.

Csak az a baj,hogy a szüleim nem engedik h fodrászhoz és sminkeshez menjek,pedig ballagás csak egyszer van.

A másik h a 3000Ft is drágának tartják.

Úgyhogy szerintem megint olyan bénán fogok kinézni mint az általános iskolai ballagásomon:(:(

2010. szept. 3. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézegess a neten fodrászos oldalakat, ha ügyes vagy, magadnak is kitalálhatod, milyen hajat szeretnél. A sminket meg nem érdemes túlzásba vinni, szóval pl. az alapozásnál ne vakolókanállal dolgozz, mert minden leszel, csak friss, fiatalos, üde nem.
2010. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sminkelsz sosem, akkor fölösleges kifesteni magad most is. Ilyen alkalom tényleg egyszer van egy életben, úgyhogy a fényképeken legalább TE szerepelj, ne egy bohócnak kifestett, hajlakkal telelocsolt hajú valaki. Rám felvittek egy vastag réteg vakolatot "szolid smink" címszóval a tablókép-fotózáskor, és borzalmasan nézett ki az összes fotó... Teljesen személytelenek lettek, nem hasonlítottam magamra. Utáltam az egészet.
2010. okt. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!