Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi ez a "red flag" trend...

Mi ez a "red flag" trend tiktokon?

Figyelt kérdés
Mostanában minden videóban ezt látom hogy emberek a szobájukban mutogatják ezeket a bizonyos "red flageket". Nem értem, valaki légyszi elmagyarázná?

2021. okt. 19. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A red flag intő jelet jelent. Pl. ha friss kapcsolatban folyton féltékenykedik meg kérdőre von, hogy mikor hol vagy, miért találkozol annyit a barátaiddal, az egy red flag, hogy ebből nem lesz egy hosszú és egészséges kapcsolat. Rengeteg példát lehetne hozni és nem csak kapcsolatra, de remélem érthető.
2021. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem tiktokozok, csak feltételezem, hogy ott is erről van szó.
2021. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A red flag az tulajdonképpen ilyen... veszélyt, problémát jelez. Szóval ha pl. valakivel ismerkedsz, találkozgatsz, és például már az elején olyan tulajdonságokat mutat meg magával kapcsolatban, ami már sejteti veled, hogy lehet, hogy még se kéne vele találkozgatnod. Itt ezekben a tiktokos videókban is. Én is láttam ilyen videót, és volt ahol pl. a csaj megmutatta az alkoholos üvegeit a szobájában. Ez egy red flag, mert ha annyi alkoholos üveg van a szobájában, az azt jelenti, hogy szokott inni. Nyilván ez nem mindenkinek egy red flag, de ha pl. te nagyon ivás ellenes vagy, akkor ha valakinek a szobájában egy csomó alkoholos üveget találnál, akkor valószínűleg elgondolkodnál azon, hogy biztos jó-e neked ennek az embernek a társaságában lenned.
2021. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általában red flag a motorsportban szokott lenni
2022. febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!