Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon lehet valóban tisztaszív...

Vajon lehet valóban tisztaszívű igaz magyar az az ember aki nem szereti a ránotthúst-szeletet?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn hallom-hallottam ezt az ételt összekötni a magyarsággal a magyar öntudattal ( még a tv-ben is volt egyszer ilyen reklám). De! Vajon lehetek úgy igaz magyar ha nem szeretem és nem is szoktam enni rántottszeletet-húst?

2021. okt. 24. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pláne, hogy osztrák eredetű étel :)
2021. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az összefüggés a kettő között?
2021. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Alex Fly ***** válasza:
92%
Mármint a bécsi szeletet?
2021. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot honnan vetted? Soha nem hallottam olyat, hogy ezt egy étel szeretetétől tennék függővé, főleg ezzel, ami azért nem gyakran került régen az egyszerű emberek asztalára (ha egyáltalán). Akkor már inkább pl. túrós csusza... vagy töltött káposzta (ez sem volt minden héten).
2021. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
Egyeseknek az meríti ki a magyarságot és magyar hagyományokat, amit a Kádár-korszakból ismernek (különösen ételben és italban), ennyire kell ezt komolyan venni.
2021. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na,és bvzi-e,aki nem iszik pálinkát?
2021. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

XD

Nincs összefüggés.

2021. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!