Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az hogy Kadarkai most mindenho...

Az hogy Kadarkai most mindenhova megy vendégnek, ez nem celebség? Ő egy műsorvezető, nem ő kéne menjen, hanem ő hívott eddig embereket.

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 11:45
 1/2 Béla211 ***** válasza:

Sok embert érdekli, hogy ő kicsida milyen ő magán emberként. Mert sokáig semmit nem lehetett tudni róla. Az más kérdés, hogy talán elég lett volna az utóbbi időben csak kettőt válalnia. Mer így túl sok volt hírtelen, hogy eddig semmit nem lehetett róla tudni most meg az utobbi 3 évben kb 10 interjuja is volt.

Nekem a húzos interjuban ott szerintem hazudott a barátnőről. Lehet nemtudom, de nekem úgy tűnt, hogy még Egont is meglepte, hogy ezt mondta.

2022. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ezeket a szerepléseket is elsősorban reklámként fogja fel, meg gondolom, nem ildomos elutasítani a felkéréseket, ő sem szereti, ha valaki nem vállalja nála a fellépést.


Az azért vicces, mikor riporterek interjúvolgatják egymást oda-vissza: Kadarkai a Húzósban, a Húzós ember a Kadarkai műsorában.

2022. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!