Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki lehet a hibás ezért?

Ki lehet a hibás ezért?

Figyelt kérdés
Ha a titkárnő bele dobja a holmiját a szemetesbe és azt a takarító kidobja ki reklamálhat és érheti e ezmiatt sérelem a takarítót? Hisz ő csak a munkáját végzi.Hogy kezelje a takarító ha ezmiatt sérelem éri,hagyja rá vagy álljon ki az igazáért hogy ő nem felelős ha már egyszer ki lett dobva.Ez történt velem de hagytam a dolgot mert igen erőszakos volt az a perszóna féltem hogy nekem jön ha kiosztom.
2021. nov. 23. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kuka nem fiók. Neked volt igazad.
2021. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mertem szólni annyira féltem.
2021. nov. 24. 00:37
 3/10 anonim ***** válasza:
A szemetes az a takarító fennhatósága alá tartozó eszköz.Ami abba található,az mind az övé.És senkinek semmi köze nincsen hozzá,hogy amit abba talál azt megtartja-e magának,avagy megszabadul tőle.Magyarul a titkárcsaj bekaphatja.
2021. nov. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit mondjak legközelebb egy Ijen szituációban a legegyszerűbben?
2021. nov. 24. 00:51
 5/10 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbben,azt hogy kapja be.
2021. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz legközelebb, mostantól 100X megnézi mit dob ki.

Ha szemét akkor mostanában készülj fel, hogy provokál, eszedbe ne jusson beleállni a vitába.

2021. nov. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legközelebb kérdezd meg, hogy kell-e onnan még valami, mielőtt leviszed 🤭

Na jó, felejtsd el...

2021. nov. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező sok mindent mondhatsz az #5 javaslat kivételével. Azt csak igénytelen senki mondaná.

Egyszerűbb a következő. "Véletlenül se szeretnék kárt okozni önnek. Ezért a megkérhetem, ezentúl tegyen a szemetes tetejére egy aláírt papírt - kidobható - szöveggel". Esetleg, egy másik: "sajnálom, ezentúl csak az ön kifejezett személyes jelenlétében fogom kiüríteni a szemetest". Vagy még hozzáteheted: "ha nem ér rá, türelmesen kivárom, míg ön is itt lesz, addig a szemét marad." És természetesen mindezt semleges, ha lehet kedves hangon, mintegy bíztatást várva. Lássa az a szegény hölgy, mennyire igyekszel a kedvében járni (praktikus megjegyzés: a düh nem számít, de az ideges természet kivédésére eközben úgy állj, hogy direktben ne vághassa hozzád a laptopját vagy bármit.)

2021. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondanám létszíves ne kiabálj velem és ennyi ez vagyok én más szöveg tőlem túl idegen.
2021. nov. 29. 22:15
 10/10 A kérdező kommentje:
légy szíves
2021. nov. 29. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!