Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt vannak diplomás, 35...

Itt vannak diplomás, 35 felettiek? Sok igaz barátjuk/ismerősük van, akikkel tényleg egy húron pendülnek, vagy többségében inkább felszínes kapcsolataik vannak? A házasságuk/párkapcsolatuk őszinte?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 02:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan sok, de vannak barátaink. Vannak további ismerősök, akikkel csak felszínesebben ismerjük egymást.

A párkapcsolatom őszinte és szeretjük egymást.

2021. dec. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem nincs. Az évek során lemorzsolódtak. Családjuk lett, elköltöztek, gyakran külföldre. Elég magányos vagyok.
2021. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk. Kevés igazi barátom van, de a minőség számomra mindig fontosabb volt a mennyiségnél. Nemrég szakitottunk a párommal, így erről most nem tudok mit mondani. Bár őszintébb így, mint benne maradni egy nem működő kspcsolatban, amit mindkét fél utál már.
2021. dec. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló vagyok, és nagyon jó nekem így.

Barátom viszont elég sok van, így sosem unatkozom és sosem vagyok egyedül, mindig van valami program.

2021. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Több olyan barátom van, akik messze élnek (volt iskolatarsak, egyetemi évfolyamtársak. Felnőttként nincs meg az a baráti köröm, mint kamaszként, akikkel mindennap együtt lógtunk. Egyedülálló vagyok, és jobb kedvekem a magam tarsaságát, mint a hangos tömeget.
2021. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nekem sincs olyan, mint régebben. Ami lenne, ahhoz nem igazán megy úgymond a csatlakozás'...valahogy megjátszósnak érzem... Nincs benne sok őszinteség... Felnőttként lehet kialakítani fiatalabb korban köttetett barátságokhoz hasonlót?

Mondjuk tuti... Csak szerencse kell hozzá, hogy találkozzon az ember egy kb. hozzá hasonlóval.

Köszi a válaszokat!

2021. dec. 11. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lehet, de nekem nem igazán sikerül.

Kollégáim legtöbb idősebb nálam. Nem vagyok rosszban velük, de nem is érdekelnek. Elég belőlük az a napi 8-9 óra. Eszembe nem jutna még szombaton is velük lenni.

Ismerkedni? Nem tudom hol lehetne. Nálunk szórakozóhely sincs. Kocsma.

2021. dec. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!