Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Találkoztam 5-6-szor egy...

Találkoztam 5-6-szor egy pakisztáni muszlim lánnyal, rendkívül kedves, de valóban nem lehet(ne) köztünk semmi?

Figyelt kérdés
Hithű, nem iszik, nem dohányzik, nem eszik disznót és ki van zárva a tetoválás is (például). Tehát fontos számára az iszlám. Úgy gondoltam, sokadik találkozásunk alkalmával megpróbálom megcsókolni, de nagyon meglepődött és azt mondta, kizárt, sosem csinált ilyet (24 éves) és a családja sosem engedne meg egy ilyen kapcsolatot, számára pedig az ő szempontjuk az első. Kicsit engedte a csókot, de azt mondta, eléggé megijedt és hajtogatta, hogy sose csinált ilyet (bár nagyon jól telt az este, testi szinten főleg kisebb-nagyobb ölelésekkel, ezért mertem megtenni). Rokonai élnek mindenhol (Belgium, Svájc, Spanyol- és Olaszország stb…), de akkor ők is csak “egymás közt” házasodnak? Hogyhogy elengedik így Európába, nem féltik - bár ezek szerint nem kell… Azt mondta, nem haragszik, találkozhatunk továbbra is, de ez a helyzet most velünk…

2021. dec. 21. 04:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Ha te magad nem vagy muzulmán, akkor azt javaslom, hogy hagyd. Teljesen más kultúra és értékrend, amiről (ha nem ebbe születtél bele) neked európaiként fogalmad sincsen.
2021. dec. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Hivatalosan csak muszlimként vehetsz el muszlim nőt, házasság előtt pedig tilos az efféle testi érintkezés.


Ha a lány ezt komolyan veszi, akkor fel kell venned az iszlámot, ha többet akarsz. Ha nem veszi annyira komolyan, akkor persze nem, de eddig úgy tűnik, hogy komolyan veszi.

2021. dec. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Egy kicsi már van, sajnos… bár a szerelem kezdődő érzése miatt már nyitott lennék rá (hiszek a halál utáni életben, de a vallás jelentősége számomra csupán kulturális, nem transzcendens, így nyugodt szívvel veszek fel bármit, ha nincs benne számomra felháborító vonás). Csak az a fura, hogy Kanadába is költözne hosszútávon, vajon ott is olyan embert keresne? Bár egy alapvetően bizonytalan lány, azt se tudja igazán, mivel foglalkozna (bár marketinget tanul az egyetemen, egyáltalán nem érdekli a tanulás). Azt mondta, van valószínűsége, hogy Magyarországon marad, az itteni élethez való segítségemre pedig számít továbbra is, ha így alakul (abszolút nem ez volt az oka, hogy ismerkedünk, kedvelt elejétől fogva, ő nyitott felém). A családja egész jómódú, van egy nagyobb farmjuk, két középkategóriás autó és egy nagyobb, szép ház. 5 testvére van, azoknak is gyerekük. Azt olvastam, hiába jómódú egy család, a nagy szaporulat miatt nem tudnak helyben maradni. Ment zöld!
2021. dec. 21. 06:24
 4/31 A kérdező kommentje:
Ha ilyen szigorú szabályok vannak, akkor az is csoda, hogy idáig jutottunk. Bár nekem nem több kell. Tartom a kapcsolatot addig is… köszi, ha jön még információ! 30/F
2021. dec. 21. 06:28
 5/31 A kérdező kommentje:
* jav.: bár nekem több kell(ene)
2021. dec. 21. 06:30
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Úgy hangzik, hogy szegény lány zavarban van, mert ő is vonzódik hozzád, de ott vannak a neveltetéséből adódó idióta gátjai is.
2021. dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%
Nem fogsz neki kelleni csak arra, hogy segítsd az itt létben. Mihelyt talál muszlim srácot ami nem lesz nehéz akkor már felejtheted is el.
2021. dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Le leszek pontozva ,de nem érdekel.

Tudtad nagyon jól, hogy tiltja a vallása a csókot de relatív te mêgis rá erőltetted... Persze, hogy * akarta" mert kíváncsi volt.


Szóval nem hinném, hogy más vallású emberekkel kéne összejönni ha nem tartod tiszteletbe.


Házasság előtt is szexeltek majd ha ez tiltott? Oké h gondolom anyuka nem viszi el nőgyógyászhoz h szűz -e ( ami megint lutri) de te is beláthatod, hogy nem menne. A lány megmondta h nem csinált még ilyet de te mégis rá erőltetted.

2021. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem, félreérted, előtte ezt a tilalmat nem ismertem, legalábbis azt nem gondoltam, hogy #1: ilyen szigorú vagy #2: ő tartja egyáltalán (mert a közös képek készitése során a puszit például mosollyal fogadta). A csók előtt hosszan megöleltem (hideg volt és fáradt egy lépcső miatt), akkor mondta, hogy talán egyedül teszi meg a hátralevő kis utat. Ekkor, bevallom, rákérdeztem, miért, ő talán épp arra gondolt, túl közel kerültünk, de tudatlanságból pár másodpercre megcsókoltam, egész kicsit az első visszakozás után engedett is, de újra elhúzódott.
2021. dec. 21. 07:33
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
#7 Ez nem-muszlim nővel/férfival is megtörtént már néhányszor, és meg fog még történni néhányszor.
2021. dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!