Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Dél-Amerikaiak, Mexikóiak...

A Dél-Amerikaiak, Mexikóiak honnan származnak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 16. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
reszben a valaha elt del amerikai oslakosoktol, reszben europaiaktol (spanyol, portugal)
2022. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Engem nagyon emlékeztetnek az ázsiaiakra bizonyos vonásaik. Szerintem Bering-szoroson át érintkeztek velük is annó az indiánok. Például Dean Cain, aki játszotta Supermant és részben japán hogy hasonlít Fernando Colunga színészre. Az indián felmenőkön kívül nyílván bennük van valamilyen latin, elsősorban spanyol, portugál népség is.
2022. jan. 16. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 akkor jól sejtettem
2022. jan. 16. 08:39
 4/4 LeviAckerman11 ***** válasza:
Az indiánok Ázsiából érkeztek a Bering szoroson át az amerikai földre. Ázsián belül Kelet-Szibériából érkeztek. A spanyol és portugál gyarmatosítóktól átvették a nyelvet, valamint keveredtek is, így nyílván csak részben latinok.
2023. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!