Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Soproni Egyetem kollégiumok?

Soproni Egyetem kollégiumok?

Figyelt kérdés
mekyik koleszba jár a legtöbb gazdinfós? Én valamiért nagyon a VUK-ba szeretnék majd menni.. 😁

2022. jan. 20. 22:39
 1/4 darandaliuszmusz ***** válasza:
VUK a legdrágább. Tekintve hogy a Gazdinfó a KTK-n van, nincs konkrét helyük nekik. Mivel mindegyik koli ugyan olyan távol van a KTK épületétől. RK-UKban célszerű laknia a faiparosoknak és az erdősöknek. Te ilyen szempontból bárhol lehetsz, nincs ami vonzana ide vagy oda. Az RK-UK mégis jobban az egyetemi élet központja, a VUK-LUK kiesik a középpontból.
2022. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem, de azért gondolom vannak órák a kampuszon is, nem?
2022. jan. 23. 14:33
 3/4 darandaliuszmusz ***** válasza:
Nincs, Órák csak is az egyetemi épületekben vannak. Túlértékelt fogalom az hogy campus, nálunk nincs campus. Kollégiumok vannak, amiknek van egy két közös tere, de ott tanuló szobákon, konyhákon fürdőkön kívül más nincs.
2022. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én speciel pazar bulikon voltam a VUK-ban is! :D A gazdinfó szak az FMK-n van viszont. :) Amúgy mindegyik koli igényes, ennek ez annak az a hátránya, illetve előnye... de 5-10 perc sétán belül van mindegyik.
2022. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!