Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Imádom a panelházakat. Bolond...

Imádom a panelházakat. Bolond vagyok, vagy vannak hozzám hasonló bolondok? :D

Figyelt kérdés

a panelprolizást lehetőleg hagyjuk ki a témából.

minden más jöhet! :D


2010. szept. 10. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mióta élek házban lakom, nagy kerttel, udvarral. (kivéve mikor koliban voltam)

De mindig vágytam rá, hogy egy kis hangulatos, erkélyes panelben lakjak egy nyüzsgő nagyvárosban egyedül vagy a párommal. Már elegem van a vidéki, házban zajló életből.

2010. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 éve lakom panelban, nem rossz, mondjuk vannak hátrányai, amiket nem tudom mások hogy oldanak meg. Nem nagyon tudom megoldani a ruhaszárítás témát. Merthát nekem ne lógjon a ruha a nyakamba zuhanyzás közben, úgyhogy leszereltem a fregolit onnan, de zavar, hogy a hálóban a kinyithatós szárító foglalja a helyet, és nem a legszebb látvány. A másik gondom a falba fúrás. Nincs olyan fúrónk, és a férjem sem egy barkács zseni, úgyhogy semmit nem tudunk föltenni a falra, mert ahhoz meg kéne fizetünk valakit, hogy jöjjön lyukakat fúrni.

Zavar, hogy a fölöttünk lakótól minden zajt lehallani.

Viszont hangulatos lakást lehet csinálni panelban az biztos.

Úgyhogy kettős érzéseim vannak... :D

2010. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ :D


nekem főleg építészeti okokból tetszenek.


örülök, hogy te szívesen laknál ilyenben, sajnos egy csomó ember odúnak, meg lyuknak hívja, pedig sok szegény sorsú még annak is örülne, ha lehetne egy kis panellakása.

2010. szept. 10. 13:45
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

gyakorlatias szemmel, a nagyvárosi lakások közül a panel a legrosszabb... vékonyak a falak, nem jó a szigetelés stb.

én vidéki vagyok, de ha felköltöznék Bp-re tuti téglaházban vennék lakást. hogy a kérdésre is válaszoljak: bolond vagy:D:D

2010. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Én most ilyenben lakom,és remélem,h mikor felnőtt leszek is panel házba fogok költözni az akkori családommal,mert szerintem az ilyen ház tökéletes,én nem szivesen laknék családi házban.Azokat rohadt nehéz takarítani,még a kertet,udvart is rendben kell tartani,stb stb... Sokkal egyszerűbb és kényelmesebb a városi panel!Meg különben is,én ehhez vagyok szokva.
2010. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 éve ott lakom és utálom.Minden zajt áthallani a szomszédoktól.Nekem olyan érzésem van mintha egy méhkasban laknék.Mit nem adnék egy kertes házért...

De hát ízlések és pofonok!:)

2010. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

"én nem szivesen laknék családi házban.Azokat rohadt nehéz takarítani,még a kertet,udvart is rendben kell tartani,stb stb"


magyarul azért mert lusta vagy soha nem akarod megadni a gyerekednek a saját kert, jó levegő, "utcán biciklizés, játszás, anélkül, hogy el ne ütnének" élményt... érdekes...

2010. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én utálom a panelházakat, de ahogy látod, vannak hozzád hasonló bolondok.
2010. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
nem igazán értem, hogy építészetileg mi tetszik bennül, egy nagy "kocka" az egész, semmi több. nincs bennük egy csepp kreativitás sem.
2010. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
14:31 épp az a jó benne,hogy senkinek nincs "saját udvara",ahova begubózhat,hanem minden gyerek kint van együtt a játszótéren,meg minden szülő is együtt lent beszélget,na ott aztán van közösségi élet!Én így nőttem fel,szerintem baromi jó volt!A nagy bandázások minden délután! :))) Na én ezt mindenképp meg akarom adni a gyerekeimnek!Meg sajátz magamnak is,mert mint mondtam,a játszótér nemcsak a gyerekekről szól,hanem a szülőkről is :P Jah igen,van,aki lustának születik :D Hülye lennék kertesházba menni...
2010. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!