Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető önkéntes...

Otthonról végezhető önkéntes munka?

Figyelt kérdés
Szabadidőmben szeretnék csinálni valami hasznosat, ami jó ügyet szolgál. Sajnos jelenlegi élethelyzetemben nem tudok jelen lenni személyesen. 18 éves vagyok, emelt informatika érettségire készülök, így alapszinten értek weboldal szerkesztéshez, adatbázis kezeléshez, MS office programok használatához. Nem tudom, hogy kezdjek bele, hol keresgéljek.
2022. febr. 27. 20:33
 1/3 anonim válasza:
21%
Írj ki fél óránként kérdéseket gyakorira.
2022. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bármilyen szervezetnek írhatsz, mivel önkénteskednél, nagy veszítenivaló (anyagi értelemben) nincs részükről.Én első körben azért a környékeden lévő nonprofit szervezeteknél kopogtatnék. Utóbbiak nyilván nincsenek nagyon eleresztve anyagilag, így az alaphangon 2-300.000-es, meg leginkább jóval afeletti nettó bérekre ácsingózó junior meg senior menedzserek, meg menedzserasszisztensek nagyívben kikerülik őket, viszont a legtöbbjüknek nincsenek extra kívánalmaik.

Nem tudom, mit értesz alapszintű weboldalszerkesztésen, adatbáziskezelésen (megy-e pl. a mysql, php, vagy akár ami a kinézetet illeti, egy css, vagy megrekedtél azon a szinten, hogy mondjuk egy összerakott Wordpressben, Joomlában elboldogulsz, meg fel tudsz telepíteni/le tudsz frissíteni 1-1 plugint), de szerintem ha ezt leírod összeszedetten egy önéletrajzban, akkor megfelelő helyeken hasznát tudják venni.


Mondjuk a bökkenő inkább etekintetben az otthoni munkában lehet... Nem biztos, hogy kiadnám egy 18 éves zöldfülünek a weboldalam belépési adatait úgy, hogy nem tudom azonnal leállítani, ha valami egetrengető hülyeséget csinál...

2022. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nyugodtan pontozzatok le, emberünk fél órája írta ki a kérdést...

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1162..

2022. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!