Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért divat itt a kérdezőt...

Miért divat itt a kérdezőt kétségbe vonni, támadni illetve feszültséget kelteni vagy félrevezetni?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem, még csak azt sem lehet mondani, hogy egy irányba menne, hanem a lényeg maga a konfliktus, feszültség, támadás.

Akár úgy, hogy a kérdezőt kapásból kétségbe vonni (pl. én nem láttam ilyen kérdést, linkelnél, amikor nagyon sok van).

Akár a végzettségét, lehetőségeit leszólni teljesen, azt éreztetni, hogy semmire sem jó vagy nagyon kevés, kivéve ha IT.

Vagy a másik véglet, ha megkérdez valamit, akkor ellenpéldákkal jönni, hogy ez nem így van, mert egy ismerősöm éppen ilyet csinál, pont olyan kondíciókkal, végzettséggel, stb... mint te kérdezed.

Közben talán gőze sincs róla annak aki ezt írja, csak rávágja.

Vagy félinformációkat leírni, miután pedig valaki rákérdez, mert érdekesnek tűnik, akkor őt támadni, hogy kötekedik vagy képtelen felfogni, hát most írta le.

Stb...

Lehetne még sorolni, de ahogy én látom itt nem a panaszkodás vagy a nagyzolás a lényeg, stb... hanem a legfontosabb a félrevezetés, vita, konfliktus, bántás, lealázás, stb...

Kivéve valamennyire az IT-s állások. Na az sem teljesen.



2022. márc. 22. 07:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert a prolik irigyek.

Mert az alapitvanyi iskolas kerdezot inkabb elmegyogyintezetbe kene zarni.

Mert dobrogi ehberert dolgoztatna de cserebe adna egy fel disznot felevente.

Mert az emberek legnagyobb resze annyira ostoba hogy kerdezbi se tud.

2022. márc. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Mert a kérdések 80 százaléka troll
2022. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
52%
Mert a kerdesek nagy resze kamukerdes es igy konnyen ki lehet szurni oket, mar az elejen.
2022. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
52%
Azt a kérdst ami hisztizik hogy jajj 210 nettót kapo diplomával majd egy álláshirdetést képtelen belinkelni nem tudok komolyan venni.
2022. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

A kérdések jelentős része önigazolás.

Kitalált valamit, megkerdezi. Amikor mondják neki, hogy butaság, akkor beleall és mindenki hülye lesz egyből... 😃

2022. márc. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45%
Na kérdező, mint egy mágnes, idevonzottad őket ...... 😅
2022. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
De miért válaszoltok egy kamukérdésre, ha tudjàtok hogy az?
2022. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
61%
#7 mert ha szo nelkul hagyjuk a kamukerdeseket, akkor egyreszt egyre tobb lesz beloluk, masreszt uj felhasznalokat megteveszthet, mert ok nem tudjak, hogy pl. az alapitvanyi iskolas vagy a barber fetises gyerek napi szinten irja ki a kitalalt kerdeseit es komolyan vehetik.
2022. márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
De ha senki se válaszol a kêrdéseire, előbb utóbb abba hagyja, pont ezt akarjàk elérniy reakciót kivàltani az emberekből. Az a baj, így a normális kérdések háttérbe szorulnak.
2022. márc. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

A legtöbb kérdező nem tudja, hogyan kell kérdezni.

Nincs tisztában azzal, hogy a kérdés

- legyen egyértelmű és

- tartalmazza szükséges információkat.

.

Aki kérdésére választ vár, ne várja el, hogy én keresgéljek a neten, hogy mire hivatkozva teszi fel kérdését.

Ilyen pl az "olvastam valahol" szöveg.

2022. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!