Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eredeti szabadkőműves kitüntet...

Eredeti szabadkőműves kitüntetéshez nem is lehet hozzájutni?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el kitüntetéseket gyűjteni, főképp magyarokat, azonban minap jártam a régiségvàsàron, és megakadt a szemem néhány különleges kitüntetésen. Meg is kérdeztem rögtön az àrust, hogy ezekről mit lehet tudni? Azt mondta, hogy ez mind szabadkőműves kitüntetés. Rákerestem neten, de olyan túl sok információt nem találtam. Viszont a szabadkőművesség az egy zárt csoport, ebből adódóan akkor az összes ilyen szabadkőműves kitüntetést hamisítvány lehet? Nincs közöttük eredeti?

Mondjuk amiket az árus árult is igen újnak nézett ki mindegyik, mintha most jöttek volna le frissen a szalagról úgy csillogtak.

Kérdésem tehát: Eredeti szabadkőműves kitüntetéshez nem is lehet hozzájutni egyáltalán?

Facebookon is kerestem ehhez kapcsolódó csoportot, de sajnos nem találtam.

Esetleg könyv nem létezik, ami csak a szabadkőműves kitüntetésekről szól?

Elkezdett nagyon érdekelni a téma.


2022. ápr. 1. 10:51
 1/1 anonim válasza:
100%
Dehogynem lehet. 1-2 eredeti mindig van a neten. Darabant, Vakera, Jófosás, ...
2022. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!