Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookot nem tudjátk hogy...

Karcsi zoli kérdése:

Facebookot nem tudjátk hogy lehet e töröltetni? Már vagy 6 éve nem léptem be. Elfelejtettem a jelszót. Sokszor kértem meg embereket hogy jelentsék de nem történt semmi. Sok az ismerősöm rajta, sok kép van feltöltve, gondolom ezért is de mindegy miér

Figyelt kérdés
Nem lehet valakinek írni aki ezzel kapcsolatban illetékes hogy töröljék a fiókot? Mert az enyém de nem tudok belépni. Vagy bármit csinálni hogy törlődjön? Fontos lenne nekem hogy megszünjön.
2022. ápr. 12. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Menj az elfelejtett jelszóra és küldenek smst vagy emailt amivel be tudsz lépni

2022. ápr. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az email-be sem tudok belépni!
2022. ápr. 13. 00:23
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen helyzet nekem még nem volt, próbálkozz, ha be tudsz lépni a fiókodba, simán lehet törölni. Fiók végleges törlése, utána asszem 2 hétig ne lépj vissza és megszűnik. Email vagy facebooknál kérj elfelejtett jelszót.
2022. ápr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%
3-as te mekkora einstein vagy...
2022. ápr. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Az bizony, mert nem fogok veled vitatkozni.
2022. ápr. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki jobb választ
2022. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!