Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a különbség a sima melegek...

Mi a különbség a sima melegek és az LMBTQ között?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 16. 00:52
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#10 ok, akkor az NSDAP is csak egy betűszó, nácik meg sohasem léteztek. Illetve mivel az NSDAP a németek nevében szólal fel, így minden német náci, a kommunisták pedig a proletárok nevében, tehát minden proletár kommunista.
2022. ápr. 16. 10:45
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

#11 Pont arra céloztam, hogy nem így működik.

Olyan érzésem van, hogy a kérdés nem is egy kérdés, csak megerősítés-keresés a saját elképzelésedre.

Az meg full nonszensz, hogy a nácikat és a kommunistákat hozod fel. Szerintem akárhogy értelmezzük az LMBTQ-t, akár csak az általad felsoroltakra szorítkozva, sehogy nem okozta tudatosan bizonyos tömegek halálát.

2022. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
50%

A melegeket elfogadjuk velük nincs baj.


Az LMBTQ meg egy veszélyes ideológia. Tudománytalan és erősen torzítja a pszichológiai biológiai tényeket is. Érzelmileg instabil emberek csinálnak másokból is érzelmileg instabil embert. Ha rájössz bármilyen összefüggésre ami ellentétes az ő gondolataikkal akkor lefujjognak megköpdösnek és cenzúráznak. Szaporodásra képtelen tökfejeket képeznek ki, majd ráfogják hogy a szexualitás az nem befolyásolható és mossák a kezeiket. Nem beszélve arról hogy fiatal korban fejlődésgátló hormon injekciókat is adnak embereknek hogy felnőtt korban jobban lehessen őket átműteni. Sok esetben szülői döntés által vagy puszta rábeszéléssel amit utána sokan megbánnak, de erről nem beszélnek.


Orbán utálom, de ez az egyetlen normális döntése, hogy az LMBTQ-t az tiltja.

2022. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#12 semmi köze a példámnak ahhoz, hogy ki okozta több ember halálát. Értelmezd a hasonlatot, azt, hogy milyen logika mentén érvelsz emelett, hogy szerinted ez csak egy betűszó. Nem, nem betűszó, ennél sokkal több, és nem foglal minden melegek csak azért magába, mert a mozgalom tagjai rájuk mutatnak, hogy ők márpedig tagok. Ez egy rendkívül szektás működés egyébként.
2022. ápr. 16. 15:15
 15/27 anonim ***** válasza:
63%
Már általános iskolában megtanulhattad: Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár. Rémlik. Na ugyanez a helyzet! Szólj Orbánnak, hogy be kell tiltani a biológiát, a környezetismeretet, matematikát (halmazok), irodalmat!
2022. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
#15 ezt nekem írtad? Mert akkor egyetértünk: minden LMBTQ-s meleg, de nem minden meleg LMBTQ-s.
2022. ápr. 16. 18:29
 17/27 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi volt a "kérdés" célja?
2022. ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

#16Pont rosszul értelmezed, legalábbis szerintem.(Mondjuk nem én írtam a bogár-rovar példát, én a #10 és #12 vagyok.) Minden meleg Lmbtq ember, de nem minden Lmbtq ember meleg. Ennek oka, hogy az Lmbtq továbbra is egy betűszó, l-leszbikus, m-meleg, b-biszexuális, t-transznemű, q-queer(azt ne tőlem kérdezd, hogy ez pontosan mit takar, de elvileg azt, aki nem címkézi fel magát).


Visszatérve a nekem írt kommentre(#14) de, igenis fontos, hogy mit mivel állítunk párhuzamba, márpedig bármilyen kisebbséget emberek halálát okozó ideológiával párhuzamba hozni gusztustalan.

A betűszavak valamit rövidítenek, és bármiből lehet betűszót csinálni az intézmények nevéből, egy párt nevéből, vagy akár abból is, ha egymás mögé rakjuk pár kisebbségben lévő csoport neveit is. Az Lmbtq pedig a szexuális kisebbségeket foglalja össze.

2022. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

#18 vagyok, bocsánat, túl hamar küldtem.

Kedves kérdező, amúgy ha te eldöntötted, hogy az LMBTQ szerinted egy mozgalom, akkor nem értem mi a kérdésed célja. Hangulatkeltés?

2022. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Hát nem az, hogy azon legyenva vita, hogy létezik-e a mozgalom... :D Nem udom mi értelme ennek az állításnak, évtizedek óta vonultok fel, követelőztök mindenféle jogokkal, aztán azt állítjátok, hogy ez nem is politika... :D. Hát, akkor az alma se gyümölcs, csak egy szó, meg semminek nincs jelentése, csak úgy viccből elnevezzük őket.

De hát ez a gyakoris színvonal, mindenesetre érkezett azért pár normális válasz.

2022. ápr. 17. 01:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!