Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nincs wéce ülőke az...

Miért nincs wéce ülőke az Dunakeszi Auchan férfi részlegén?

Figyelt kérdés
Egyszer bementem kulni mert nagyon kellett de nem volt a wécen ülőke egyiken sem. Ráadásul évek óta. Ez miért van? Valaki mindig trógerkodik?

2022. ápr. 16. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Szerinted mi honnan a rákból tudjuk???


ugyanitt alig használ wc ülőkék eladók (privát üzenetben tudok többet mondani)

2022. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező privát üzenete:


"te kinek te rád úgok öcsinászos difis fasz"


ennek fényében már érthető miért ír ki ilyen kérdést.

2022. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A nőiben sincs.
2022. ápr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nemtellik rá
2022. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*telik


Itt bevonzotta a kérdező az analfabétákat?

2022. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Te majom mutasd a diplomád
2022. ápr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem értem mit kell kamuzni, hogy ilyeneket írok... Én csak feltettem egy ártatlan kérdést. Röhej.

pár műanyag wéceülőke nem telik sokba azért amúgy...

2022. ápr. 16. 21:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom azért, hogy ne ott töltsék az emberek a fél életüket.

Vagy azt titokban könnyű ellopni és már egész nemzetközi műanyag ülőke tolvaj hálózat alakult ki. (hamarosan a tőzsdén is megjelenhet).

2022. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nem ellopják, hanem ezek direkt olyan típusú wc kagylók, hogy ha megnézed legközelebb, akkor még az ülőkét tartó csavarok helye sincs "kivágva",ezeket direkt így tervezték. Az ország összes Auchan áruházának minden mosdójában ilyen wc kagylók vannak, kivéve az Auchan mozgássérült wc-ket,ott speciális wc ülőke található. 2016-ban az összes Auchan-ban ilyenre cserélték a wc kagylólat, emlékszem rá, hogy akkor. Azóta szinten az összes Auchan-ban teljesen felújítottak a vizesblokkokat, így újra van wc ülőke, ilyen típusú wc-kel a Dunakeszi, Budakalászi, Szigetszentmiklósi,Budaörsi, Törökbálinti és talán vidéki Auchan-okban találkozhatsz. Én sem tudom, hogy miért ilyenre tervezték,ezen wc kagyló egyébként Keramag márkájú. Elnézését a hosszú válaszért.

2022. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mármint Dunakeszin, Budakalászon, Szigetszentmiklóson és a többi felsorolt város Auchan-ában van már csak ülőke nélküli wc, azonban a Mozgássérült wc-kben minden áruházban van ülőke. Tavaly volt nagy mosdó felújítás a Budapest környéki Auchan-okban,a következő a Budakalászi lehet, Dunakeszin egyelőre nem tervezik.

Üdv, egy Auchan dolgozó.

2022. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!